Vysoce kvalitní pole HDPE pro zemědělství

Vysoce kvalitní pole HDPE pro zemědělství

Plastové kontejnery jsou vyrobeny z polyethylenového plastu s vysokou hustotou pro dlouhou životnost. Nabízí skládací design pro snadné skladování a přenositelnost. Velkoobjemové kontejnery nabízejí čtyřcestný vstup pro větší ovládání při manipulaci.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

vysoce kvalitní HDPE zemědělská krabice


1200 * 1000 mm použitý skládací plastový paletový přepravník

Standard ve zpracovatelském průmyslu. Polyetylénové konstrukční pěny odolné oleje, chemikálie a   vlhkost a poskytuje hladký a snadno čitelný interiér. Tyto plastové kontejnery nastavují lištu pro průmyslová odvětví, jako je automobilový průmysl, spotřebiče a elektronika pro přepravu dílů nebo komponentů a manipulaci v průběhu procesu.

 

Plastové kontejnery jsou vyrobeny z polyethylenového plastu s vysokou hustotou pro dlouhou životnost. Nabízí skládací design pro snadné skladování a přenositelnost. Velkoobjemové kontejnery nabízejí čtyřcestný vstup pro větší ovládání při manipulaci. Plastové skládací kontejnery pro přepravu volně ložených látek mohou být uloženy bez stohování pro větší stabilitu a bezpečnost. Strukturovaná konstrukce z pěnové hmoty nabízí zvýšenou pevnost a podporu. Koše, toty a kontejnery se snadno čistí. Barvy jsou černé, modré nebo šedé. Rozměry a hmotnostní kapacity se liší podle jednotlivých modelů. Kontejnerové víko pro objemné balení se prodává samostatně. Chrání obsah před poškozením prachem a nečistotami pro vyšší spolehlivost.1200 * 1000 * 810 mm Flopovaná perforovaná bedna

Vnější rozměr mm

Množství množství PC

L

W

H

20GP

40GP

40HQ

Vnitřní výška

1200

1000

810

75

150

210

630


Pokud vysoce kvalitní hdpe zemědělská krabice vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců plastových palet a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: vysoká kvalita hdpe zemědělství box, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like