Plastový úložný box pro vysoké zatížení

Plastový úložný box pro vysoké zatížení

Naše těžká plastová úložná skříň je k dispozici s MOQ 50 ks, ve složeném stavu lze dosáhnout úspory místa až 60%, což zaručuje úsporu nákladů na dopravu a skladování. Lze s nimi manipulovat na 4 stranách a lze je snadno stohovat, a to jak v rozloženém, tak ve složeném stavu. Díky stabilním stěnám je zaručena vysoká nosnost a optimální bezpečnost přepravy nákladu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plastový úložný box pro vysoké zatížení


Plastový úložný box pro vysoké zatížení je z plastu a poskytuje vynikající hygienické vlastnosti. V případě potřeby také vhodný pro potravinářský, ovocný a zeleninový průmysl. Plast nezhoršuje, nezachovává kapaliny ani zápach a nepřenáší je do potravin.


Recyklované materiály: Všechny naše kontejnery jsou z plastu a lze je znovu použít a recyklovat.

Žádná plíseň: Všechny naše kontejnery jsou konstruovány tak, aby zabránily tvorbě plísní, které by poškodily jakýkoli druh produktu.


Stohovatelné: Všechny krabice, plné i prázdné, lze stohovat a paletizovat, aby se usnadnilo vyděšení a skladování. Přepravky mohou být naskládány jeden na druhého s maximální bezpečností a stabilitou.


Osvícení je důležitým referenčním bodem pro všechny potravinářské a výrobní společnosti, které hledají řešení schopná urychlit a zlepšit manipulaci s produktem a jeho skladování. Mezi jeho širokou škálu produktů.


Patří sem modely s uzavřenými a žebrovanými dny a boky, které poskytují větší ochranu před atmosférickými činiteli, modely s děrovanými dny a stranami, které zajišťují správnou úroveň provzdušňování, zejména u potravinářských výrobků, jakož i opětovně uzavíratelné modely paletových krabic.


Položka velké skládací paletové koše
Dimenze 1200 x 1 000 * 810 mm
Hmotnost 43 kg
Statické zatížení 1 000 kg
Dynamické zatížení 4000 kg
Barva standardní modrá (další barvy jsou k dispozici)
aplikace ovocný a zeleninový průmysl


1_ 副本

1

využití ovoce a zeleniny_ 副本


absolutně nejlepší z hlediska ergonomie a všestrannosti;

praktická řešení pro optimální správu skladových prostor;

řešení, která jsou schopna chránit svůj obsah před nečistotami a vnějšími faktory;

řešení, která zaručují ochranu před jakýmkoli možným zásahem do produktu.


Plastový úložný box je ideální pro všechny společnosti a podniky, které potřebují urychlit pohyb svých produktů a zajistit jejich odpovídající ochranu.

Hot Tags: těžký plastový úložný box, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like