Plastová skládací nádoba pro vysoké zatížení

Plastová skládací nádoba pro vysoké zatížení

standard ve zpracovatelském průmyslu. Polyethylenová strukturální pěna odolává olejům, chemikáliím a vlhkosti a poskytuje hladký a snadno čistitelný interiér.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

plastový skládací kontejner pro vysoké zatížení


kvalitní popis velké krabice

Standard ve zpracovatelském průmyslu. Polyethylenová strukturální pěna odolává olejům, chemikáliím a vlhkosti a poskytuje hladký a snadno čistitelný interiér. Tyto plastové kontejnery nastavují latku pro průmyslová odvětví, jako je automobilový průmysl, spotřebiče a elektronika pro přepravu dílů nebo součástí a manipulaci s procesy.

DSC_0924_ 副本

položka
skládací plastová paletová krabice
velikost 1 200 x 1 000 x 810 mm
hmotnost 43 kg
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t

Název paletové krabice ve skutečnosti říká všechno: plastová paleta s plastovou nádobou nahoře. Ideální pro skladování a přepravu velkých objemů. Například plastové paletové boxy se používají jako přepravní box pro potraviny, jako sběrná nádoba na chemikálie nebo jako sběrná nádoba při sběru hroznů.

QQ 图片 20181122143209

Nižší náklady na dopravu


Skládací zásobníky palet jsou skvělé pro zajištění velkých úspor. Protože nabízejí lehké, ale přesto ochranné řešení pro výrobky, výrazně snižují přepravní náklady. Další výhoda nastává, když musí být odeslány zpět do skladu. Díky svému sklopnému designu zabírají méně dopravy. To může také pomoci snížit celkové náklady na vrácení zásilky.

8012

Díky svému sklopnému designu zabírají méně dopravy. To může také pomoci snížit celkové náklady na vrácení zásilky.

Hot Tags: těžký plastový skládací kontejner, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like