Skládací zásobník na palety s velkou zátěží

Skládací zásobník na palety s velkou zátěží

Plastová paletová krabička bude vypadat mnohem atraktivnější než dřevěná a je méně pravděpodobné, že bude absorbovat vlhkost nebo bude poškozena slabými zásadami nebo kyselinami.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

skládací paletový koš s velkou zátěží


1_副本

položka skládací paletová krabice
velikost 1200 x 1000 x 810 mm
materiál
hdpe
hmotnost 43 kg
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t

Skládací perforovaná plastová paletová krabice z HDPE, která poskytuje velkou pevnost a odolnost proti poškození nárazem a vynikající výkon pro extrémní teplotu. -40 ° C až + 70 ° C.


9

Výhody používání paletových krabic

Pokud pracujete v průmyslovém odvětví, ve kterém musíte přepravovat nebo skladovat kapalinu, budete si vědomi velkého množství kontejnerových řešení a možností, které nabízejí, a v důsledku toho pravděpodobně ohromeni.


Pokud jste prozkoumali použití paletových krabic, nyní může být ten pravý čas, protože se stávají volbou úložného řešení v Irsku, Velké Británii a na celém světě.


201805141701018460034

Skládací odvětrávaný plastový kontejner. Navrženo a vyrobeno speciálně pro tento standard. Ideální pro ovoce a zeleninu, paletové boxy a velkoobjemové skladovací kontejnery jsou extrémně robustní.

8012

Pokud skládací paleta pro těžký náklad vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů skládacích a vratných nádob v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: těžký skládací paletový koš, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like