Skládací velký kontejner s velkou zátěží

Skládací velký kontejner s velkou zátěží

Skládací skladovací kontejnery jsou obvykle vyrobeny z kovu nebo plastu. Ten, který si vyberete, by měl odrážet požadavky, které na něj budou kladeny během jeho pracovních let
Chat teď

Podrobnosti o produktu

těžký skládací velký kontejner


7

Položka Skládací velký kontejner
velikost 1200 x 1000 x 975 mm
materiál hdpe
hmotnost 66 kg
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t

Skládací kontejnery na palety nabízejí skvělou ochranu pro všechny skladované produkty. Ačkoli se jejich stěny při umístění ve svislé poloze zhroutí, jsou drženy silnými západkami vysoké kvality, aby během přepravy neklesly. Robustnost stěn umožňuje paletě zachovat si svůj tvar a pomáhá nabízet vysokou bezpečnost produktu po celou dobu skladování na cestě.

8

Skládací skladovací kontejnery jsou obvykle vyrobeny z kovu nebo plastu. Ten, který si vyberete, by měl odrážet požadavky, které na něj budou kladeny během jeho pracovních let.

56

V těchto dnech můžete zakoupit nové nebo použité paletové koše. Obě jsou prospěšné; Je však důležité je zkontrolovat před zakoupením, abyste vyloučili případné škody, které by během let mohly během přepravy a použití vzniknout.

888

Pokud těžký skládací velký kontejner vyhoví vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů skládacích a vratných nádob v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: skládací velký kontejner, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like