Heavy Duty skládací Apple bin

Heavy Duty skládací Apple bin

Zemědělství a zejména pěstování a zpracování ovoce a zeleniny je velmi náročné. Vyžaduje balení s vysokou účinností, pevností a odolností vůči drsnému prostředí.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Těžká skladatelná nádoba na jablko


velikost 1200x1000x810mm
materiál HDPE
hmotnost 43kg
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t


9

Zemědělské skládací velkoobjemové kontejnery jsou schváleny FDA pro sanitární skladování. Zemědělské skládací velkoobjemové kontejnery jsou vyráběny z vysokotlakého polypropylenu pro odolnost proti trhlině a dlouhou životnost. UV-stabilizované materiály a materiály schválené FDA. Skládací a opakovaně použitelné pro úsporu nákladů na dopravu a průmyslové skladování. Skladovací komory skladují až tři vysoké standardní přívěsy.


QQ图片20180815184045_副本

Zemědělství a zejména pěstování a zpracování ovoce a zeleniny je velmi náročné. Vyžaduje balení s vysokou účinností, pevností a odolností vůči drsnému prostředí. Balení také musí zachovat čerstvost a kvalitu produktů z pole do supermarketu shelf.Our skládací perforované plastové palety Box dokonale splňuje toto konečné použití specifické potřeby

QQ图片20180822101559_副本

Je-li těžké pracovní skládací jabloň splňuje vaše požadavky, vítejte na velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů v oblasti skládkování a vratných obalů v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Bezplatné užívání našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: heavy duty skládací jabloň, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like