Hdpe Heavy Duty Velké přepravní skládací plastové paletové krabice

Hdpe Heavy Duty Velké přepravní skládací plastové paletové krabice

Vnější rozměry: 1200x1000mm, výška 975mm, Materail HDPE, hmotnost 66kg, statické zatížení 4T, dynamické zatížení 1T, vstup 4 cest
Chat teď

Podrobnosti o produktu

hdpe těžká nákladní velká dopravní průmysl skládací plastová paletová krabice

B prográce .png

B 参数 .png

Specifikace:
* Materiál: HDPE
* Funkce: Logistická, skladovací krabice pro průmyslové použití
* Vnější rozměry: 1200x1000mm, výška 975 mm
* Barva: lze přizpůsobit
* Styl: sklopitelný s víkem
* Logo: Může být vytištěn pomocí Silkcreen, nebo přenos tepla na krabici.
* Vhodné pro použití paletového vozíku
* Snadné skladování a skladování při nepoužívání

Osvětlovací kontejnery pro volně ložené látky procházejí kontrolou kvality a funkčnosti, opravou a mycím právem. Nejdříve se provedou veškeré nezbytné opravy kontejneru, aby se ujistil, že je plně funkční. Dále je provedena druhá kontrola, aby bylo zajištěno, že splňuje přísné požadavky na to, aby byla značkovací kontejner pro osvícení značek. Každá nádoba se pak vypláchne. Osvětlovací kontejnery pro volně ložené látky jsou bezpečné, čisté a mají 3letou záruku.

B 折叠 箱 .png


2. Zobrazení produktu


B 箱 详细 图片 .png

3. Balení a doprava

balíček a doprava.png

4. Kontrola kvality a certifikát

Kontrola kvality.png

certificate.png

3. Informace o společnosti:

QingDao Cnplast Co ,. Ltd založená v roce 2000 s více než 15 let zkušeností ve výrobě plastových palet, plastové paletové krabice, skládací paletové krabice, prošel ISO, SGS, FDA test atd., Pokrývá 75000 sqaure metrů s více než 300 employeed a 40 setů vstřikovací stroj suppplying palety společnosti Coca Cola, automobil Ford a další. V současné době společnost pokrývá marketingovou síť doma i v zahraničí, jako je Austrálie, Jižní Amerika, jihovýchodní Asie, Afrika a Evropa a USA. E xcellentní a efektivní služba pro získání podpory většiny zákazníků a důvěryhodnosti.

company.png

Pokud hdpe těžké nákladní velké přepravní skládací plastové paletové krabice vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních velkoobjemových kontejnerů výrobců a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: hdpe těžké nákladní velké přepravní skládací plastové paletové krabice, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like