rostlinné použití plastové skládací bedny

rostlinné použití plastové skládací bedny

Skládací kontejner pro přepravu volně ložených látek kombinuje pevnost a odolnost pro vynikající výkon a vysokou návratnost investice. Vyrobené z pěnového polystyrénu z pěnové hmoty z HDPE, tyto bočnice mají po stranách dva kapky. Kombinují sklápěcí stěny s dokonalou úpravou nohou pro maximalizaci přepravy a úsporu místa.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

rostlinné použití plastové skládací bedny


image.pngimage.png

Položka Krabice na ovoce a zeleninu
velikost 1200 * 1000 * 810 mm
hmotnost 45kg
materiál HDPE
statické zatížení 4000kg
dynamické zatížení 1000kg

Skládací kontejner pro přepravu volně ložených látek kombinuje pevnost a odolnost pro vynikající výkon a vysokou návratnost investice. Vyrobené HDPE konstrukčně pěnové formy, tyto koše funkce. Sklopné stěny s dokonalým tiskem na nohy pro maximalizaci přepravy a úsporu místa.


Nabízeno s pevnými stěnami a s pevnou nebo odvětrávací palubou, v závislosti na výrobci. Čtyřcestná dostupnost s vysokozdvižným vozíkem a oboustranná s ručním vozíkem. Pružinové ergonomické zámky umožňují snadné sklápění kontejneru a otevření / zavření přístupových dveří. Může být složen pouze jednou osobou.


Nejčastěji používané pro průmyslové vybavení a skladování kovových součástek, hardware a automobilové součástky, jsou také přijímány v potravinářském průmyslu, když se kombinují s potravinami schválenými plastovými sáčky.


Pokud používáte zeleninové plastové skládací bedny pro vaše potřeby, vítáme velkoobchodní prodej kvalitních výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů v oblasti skládkování a vratných obalů v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: použití zeleniny plastové skládací skladové přepravky, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like