Ovoce Používejte ventilovanou plastovou paletovou skříňku

Ovoce Používejte ventilovanou plastovou paletovou skříňku

Tato skládací plastová paletová krabička s protokolem SGS FDA o potravinářské kvalitě, vynikajícím výkonem pro skladování a přepravu zeleniny a ovoce. Lze jej sklopit, abyste ušetřili místo, když nepoužíváte toto odvzdušněné pouzdro.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ovoce používá ventilovanou plastovou paletovou krabici


e.jpg


Položka Odvzdušněná nádoba na palety z plastu
velikost 1200x1000x810mm
materiál HDPE
hmotnost / objem 43kg / 700L
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1tTato skládací plastová paletová krabička s protokolem SGS FDA o potravinářské kvalitě, vynikajícím výkonem pro skladování a přepravu zeleniny a ovoce.

Lze jej sklopit, abyste ušetřili místo, když nepoužíváte toto odvzdušněné pouzdro.


Tato krabice s perforovaným a potravinárskym materiálem z materiálu HDPE, které lze použít k uskladnění potravin apod. A vysokopevnostní HDPE s UV-inhibitory, může být použita uvnitř nebo venku.

201805141701018460034.jpg
Pokud používáte ovocné větrané plastové paletové krabice, vyhovuje vašim požadavkům, vítáme velkoobchodní prodej kvalitních výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů v oblasti skládkování a vratných obalů v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: ovoce používat ventilované straně plastové paletové krabice, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit