Skládací plastový přepravník

Skládací plastový přepravník

Skládací plastová paletová skříň je velmi náročná záležitost. Vyžaduje balení s vysokou účinností, pevností a odolností vůči drsnému prostředí.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

skládací plastová přepravka palet

e


  • velikost 1200x1000x810mm

  • materiál HDPE, hmotnost 43kg

  • statické zatížení 4t, dynamické zatížení 1t

  • záruka 3 roky, je k dispozici sítotisk logo

9


Skládací plastová paletová skříň je velmi náročná záležitost. Vyžaduje balení s vysokou účinností, pevností a odolností vůči drsnému prostředí. Obaly musí také zachovat čerstvost a kvalitu produktů z pole do regálu supermarketu. Naše skládací perforovaná plastová paletová krabička dokonale splňující tento účel využívá specifické potřeby.

8888


1.Plastové paletové boxy jsou vyrobeny z polyethylenu vysoké hustoty pro dlouhou životnost.


2.Wheel jsou k dispozici pro snadné skladování a přenositelnost.


3.Bulk kontejnery nabízejí čtyřcestný vstup vidlice pro větší kontrolu při manipulaci.


S lehkou a pevnou kvalitou, krásným vzhledem a trvanlivým výkonem je snadno čistitelný, antistatický a obnovitelný, bude to váš dobrý asistent.


Kvalifikované jako první místo pro výrobu logistických plastových tác odborně, společnost má více než 200 specifikace výrobků, včetně jednostranně zásobník série, ploché proti vlhkosti série, mřížky vlhkostní řady, ploché devět pinů, mřížky křížové tvar série, jeden-dávkové tvořící série, ploché dvojité série, mřížka dvojité série, mřížkovité série, svařovací série a logistické skříně řady, svařovací série, atd., jejichž roční distribuce byla více než RMB sto milionů jüanů.


Plastová miska vyrobená společností je vyrobena z PE nebo PP a tvarována pomocí řemesel vstřikování, vyfukování a svařování atd., Které jsou lehké, pevné, umělecké, odolné, snadno se čistí, nejsou statické a recyklovatelné Je to nejlepší volba pro odvětví automobilového průmyslu, potravinářství, tabáku, lékařství, výroby papíru, tisku, elektrospotřebičů, chemického inženýrství, spřádání, skladování a logistiky atd.

QQ图片20180815184045_副本

Je-li skládací plastová přepravka palet uspokojí váš požadavek, vítejte na velkoobchodní kvalitu výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů vratných a vratných zásobníků v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Prosíme Vás, abyste si mohli užívat našich kvalitních produktů a služeb.
Hot Tags: skládací plastové paletové přepravky, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like