Skládací paletový kontejner na přepravu plastových palet na prodej

Skládací paletový kontejner na přepravu plastových palet na prodej

1. velikost: 1200 * 1000 * 100mm 2. hmotnost: 55kg 3. statické / dynamické zatížení: 4 / 1t 4. materiál: HDPE 5. skládací výška: 360mm 6. objem: 887L
Chat teď

Podrobnosti o produktu

图片1.png


popis produktu:

Položka

LT 1210B

Vnější rozměr (L * W * H)

1200 * 1000 * 1000 mm

Vnitřní rozměr (L * W * H)

1110 * 910 * 790 mm

Zvedání vidlic

4

Statické zatížení

4T

Dynamické zatížení

1T

Hlasitost

800L

Poznámka

Skládaná velikost: 1200 * 1000 * 406 mm

Skládací hromadné kontejnery

Skládací skladovací koše, skládací přepravní koše, skládací přepravní kontejnery


Skládací hromadné zásilky vám pomohou dosáhnout maximální úspory místa, když jsou používány v uzavřené smyčce nebo v provozu s volně loženými kontejnery. Při úplném zvedání se sklápěcí hromadný nákladní vůz v průmyslovém standardu vyšle do přívěsu ve výšce 3 a v případě, že se vaše skladatelné kontejnery pro přepravu volných kontejnerů zhroutí, dodají 8 přívěsů vysoko. To je to, o čem se využívá krychle a naše skládací paletové kontejnery jsou klíčem k maximálnímu využití vašeho přiděleného prostoru. Zákazníci s ekologickým zaměřením již nevyžadují vyměnitelné obaly ze dřeva nebo lepenky. Místo ekologických firem chtějí opakovaně použitelné / vratné obalové řešení a máme tato řešení. Přestaňte odesílat své peníze na pozemek výplně spolu s vaší spotřebou kontejnery pro balení volně ložené. Opětovné použití / vratné / udržitelné kontejnery pro hromadné volání nejenže udržují vaši investici živou, ale umožní vám dosáhnout značných úspor, které můžete nalévat zpět do spodního řádku.


Od nárazníků až po panenky Barbie jsou našimi skládacími hromadnými kontejnery ideální obalové kontejnery pro zajištění vynikající ochrany při přepravě a / nebo skladování zboží. Základna vysokozdvižného vozíku zabudovaná do našich průmyslových kontejnerů pro přepravu volně ložených látek umožňuje snadné přemísťování pomocí vysokozdvižného vozíku nebo zvedáku na palety. Tyto velkokapacitní boxy byly navrženy s ohledem na ergonomii; od hladkých rohů až po zadní úsporné dveře pro snadný přístup a nastavení objemu kontejnerů pouze ~ 10 sekund.

Vlastnosti produktu


图片4.png

Informace o společnosti

Popis společnosti

1. Výrobce: Enlightening Pallet Industry Co., Ltd

2.Společnost: plastová paleta / skládací bedna, plastová bedna.

3.Brandy: LT.

4.Certifikát: SGS, ISO9001: ISO14001, EN840, GB / T28001-2001.

 

O nás

CNplast palet Industry Co, Ltd je komplexní velké plastové výroby a opery podniků. Hlavním výrobkem je plastový výrobek s plastovou výrobou a provozem podniků. Hlavní výrobek má plastovou paletu: odpadní koš; skládací bedna; plastové bedny atd. Jako jeden z high-tech podnik.

V současné době společnost pokrývá marketingovou síť doma iv zahraničí, jako je Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. Vynikající a efektivní služba k výhře. Většina zákazníků podporuje a důvěřuje.

图片5.png

osvědčení:

图片8.png

balení a expedice

图片9.png

Hot Tags: skládací plastové paletové kontejnery balení krabice na prodej, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like