Skládací odolná plastová paleta

Skládací odolná plastová paleta

Skládací paletové přihrádky také poskytují vysoké výhody a úspory peněz díky své dlouhé životnosti a opakovaně použitelnému designu. Na rozdíl od vlnitých nebo dřevěných obalů,
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací odolný plastový koš na palety


800

položka skládací plastový zásobník na palety
velikost 1200x1000x975mm
materiál HDPE
hmotnost 66 kg
statické zatížení 4t dynamické zatížení 1t

Skládací paletové přihrádky také poskytují vysoké výhody a úspory peněz díky své dlouhé životnosti a opakovaně použitelnému designu. Na rozdíl od vlnitých nebo dřevěných obalů, které mohou časem zahynout, poskytují skládací paletové přihrádky odolnější konstrukci, která může být opakovaně používána pro mnoho výrobků v průběhu let.

customer logopics

Skládací kontejnery na palety nabízejí velkou ochranu pro všechny produkty, které jsou skladovány. Ačkoliv se jejich stěny při vzpřímené poloze rozpadnou, jsou pevně drženy kvalitními západkami, takže během tranzitu nespadnou. Díky robustnosti stěn je paleta schopna udržet svůj tvar a pomáhá zajistit vysokou bezpečnost výrobku po celou dobu skladování.


56

Pokud kollapsible odolné plastové palety bin uspokojí vaše požadavky, vítejte na velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů vratných a vratných zásobníků v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Prosíme Vás, abyste si mohli užívat našich kvalitních produktů a služeb.
Hot Tags: colllapsible trvanlivé plastové palety bin, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like