Skládací plastové paletové koše

Skládací plastové paletové koše

Skládací paletové koše poskytují díky své dlouhé životnosti a opakovaně použitelnému designu také vysoké výhody a úsporu peněz
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací plastové paletové koše


Skládací plastové paletové koše poskytují díky své dlouhé životnosti a opakovaně použitelnému designu také vysoké výhody a úsporu peněz. Na rozdíl od vlnitých nebo dřevěných obalů, které mohou časem zahynout, skládací paletové koše poskytují odolnější design, který lze po mnoho let používat po mnoho let. Navíc, protože jsou palety o šířce, zajišťují snadnou přepravu a úhlednost balení do jakéhokoli přepravního vozidla. Vysokozdvižné vozíky mohou snadno uspořádat a zabalit palety rovnoměrně, připravené k přepravě a zefektivnění pracovního prostředí. Skládací plastové paletové koše navíc mají vlastnosti vysoké kvality, dlouhé životnosti, odolnosti proti nárazu, odolnosti vůči kyselinám, jemného designu a vysokých nákladů efektivní. Jsou vhodné pro přístrojové vybavení, akvakulturu, potraviny, vodní produkty, logistiku a skladování atd.


1_副本

PoložkaSkládací plastové paletové koše
velikost1200x1000x810mm
materiálHDPE
hmotnost43 kg
statické zatížení4t
dynamické zatížení1t


Čtyři způsoby vstupu a vhodné pro mechanický vysokozdvižný vozík a ruční hydraulické vozidlo a nabízí vynikající mechanický výkon: dynamické zatížení 1 000 kg, statické zatížení 4 000 kg v jedné paletové krabici.

9

Robustní potravinářský plast - Paletové boxy 1210 jsou díky své plastové konstrukci příkladem paletových boxů pro použití v potravinářském průmyslu a nabízejí dlouhodobé skladovací řešení, které lze znovu a znovu použít.

Hygienický design - Tyto paletové boxy, dobře vybavené pro použití v potravinářském průmyslu, nabízejí snadno čistitelný design, který lze efektivně udržovat, ideální pro manipulaci s potravinářskými výrobky a pro další aplikace citlivé na hygienu.

Hot Tags: skládací plastové paletové koše, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit