Skládací plastové palety

Skládací plastové palety

Skládací paletové koše také nabízejí vysoké výhody a úspory peněz díky jejich dlouhé životnosti a opakovaně použitelnému designu
Chat teď

Podrobnosti o produktu

těžký prachový skládací plastový koš


1_副本

Položka skládací paletové koše
velikost 1200 x 1000 x 810 mm
materiál HDPE
hmotnost 43 kg
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t

Skládací paletové koše také nabízejí vysoké výhody a úspory peněz díky jejich dlouhé životnosti a opakovaně použitelnému designu. Na rozdíl od vlnitých nebo dřevěných kontejnerů, které mohou v průběhu času zahynout, poskytují skládací paletové kontejnery odolnější konstrukci, kterou lze v průběhu let opakovaně použít pro mnoho produktů.

9

Protože skládací zásobníky palet mají šířku palety, umožňují snadnou přepravu a čisté balení v jakémkoli přepravním vozidle. Vysokozdvižné vozíky dokážou palety snadno uspořádat a zabalit rovnoměrně, připravené k přepravě a zefektivnit tak pracovní prostředí.

201805141701018460034

Pokud skládací plastové paletové koše vyhovují vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů skládacích a vratných nádob v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: skládací plastové paletové koše, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like