Skládací plastový kontejner

Skládací plastový kontejner

Zemědělství a zejména pěstování a zpracování ovoce a zeleniny je velmi náročný podnik
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací plastový kontejner

1_副本

Položka skládací paletová krabička pro vysoké zatížení
velikost 1200 x 1000 x 810 mm
hmotnost 43 kg
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t

Zemědělské skládací kontejnery jsou schváleny FDA pro sanitární skladování. Zemědělské skládací sypké kontejnery jsou vyráběny z vysokotlakého vstřikovaného polypropylenu pro odolnost proti trhlinám a dlouhou životnost. UV materiály a materiály schválené FDA. Skládací a opakovaně použitelné pro úspory nákladů na dopravu a průmyslové skladování. Ve standardních přívěsech se ukládají zásobníky až na tři.

QQ图片20190717144159

Zemědělství a zejména pěstování a zpracování ovoce a zeleniny je velmi náročný podnik. Vyžaduje balení s vysokou účinností, pevností a odolností vůči drsnému prostředí.


Skládací odvětrávaný plastový kontejner. Navrženo a vyrobeno speciálně pro tento standard. Ideální pro ovoce a zeleninu, paletové boxy a velkoobjemové skladovací kontejnery jsou extrémně robustní.


9

Výhody pro náš skládací skládací plastový box na palety

1) Skládá se, aby se ušetřil prostor, když se nepoužívá;

2) Integrální běžce umožňují bezpečné uložení a přepravu boxu;

3) Dva integrální zavěšovací dveře pro snadný přístup;

4) Zcela nový a nepoužitý pro stálou kvalitu produktu;


Paletová bedna je určena pro sběr, zpracování, zpracování a skladování čerstvé zeleniny, velkého objemu, hygienické kvality

quality control_副本


Pokud skládací plastová nádoba na objem vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů skládacích a vratných nádob v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: skládací plastový velkoobjemový kontejner, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like