Skládací paletová krabice

Skládací paletová krabice

Tato skládací paletová krabice vyrobená z panenského hdpe potravinářské jakosti je vhodná pro skladování ovoce a zeleniny
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací paletová krabice také poskytuje vysoké výhody a úspory peněz díky své dlouhé životnosti a opakovaně použitelnému designu. Hygienický skládací paletový koš je spolehlivým prostředkem pro skladování a zpracování potravin a přísad.


Pro potraviny (na vyžádání): Všechny naše skládací palety jsou v plastu a poskytují vynikající hygienické vlastnosti. V případě potřeby také vhodný pro potravinářský, ovocný a zeleninový průmysl. Plast nezhoršuje, nezachovává kapaliny ani zápach a nepřenáší je do potravin.


Položkaskládací paletová krabice
velikost1200 x 1000 x 810 mm
materiálhdpe
hmotnost43 kg
statické zatížení4t
dynamické zatížení1t

Skládací paletový koš se vyrábí pro skladování a přepravu širokého sortimentu. Nosnost přihrádky je dynamická 1000 kg, statická 4000 kg.


Plastová krabička je vyrobena z HDPE (nízkotlaký vysokohustotní polyethylen) a PP (polypropylen) s vysokou rázovou houževnatostí. Většina krabicových procesů se provádí jednou injekcí.

foldable plastic pallet box

Tato skládací paletová krabice vyrobená z panenského hdpe potravinářské kvality, je vhodná pro skladování ovoce a zeleniny, skládací odvětrávaný plastový kontejner.

foldable pallet box Naznačují to, že citrusové plody se téměř výhradně přepravují v plastových nádobách, zatímco jablka a hrušky používají plastové nádoby.


Tyto skládací paletové krabice dodávaly šarže pro použití v ovocných a zeleninových farmách, pls viz níže uvedená zpětná vazba od zákazníků

QQ图片20190925093641

Hot Tags: skládací paletová krabice, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like