Skládací mega koš na čerstvé ovoce a zeleninu

Skládací mega koš na čerstvé ovoce a zeleninu

skládací paletové kontejnery s volitelnými dveřmi a víky lze také skládat, podporovat stohování, co je více hromadně skládací plastové paletové koše by mohlo dosáhnout stereoskopického skladování
Chat teď

Podrobnosti o produktu

DSC_0924_ 副本 .jpg


velikost 1200x1000x810mm
materiál HDPE
hmotnost / objem 43kg / 700L
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1timage.pngZelených plastových děrovaných kontejnerů používejte silnou ocelovou a svařovací u-kanálovou ocel v dolní části, takže celková konstrukce je tužší.

skládací paletové kontejnery s volitelnými dveřmi a víky lze také skládat, podporovat stohování, co je více hromadně skládací plastové paletové koše by mohlo dosáhnout stereoskopického skladováníDOPRAVA OBRAZU:


image.pngimage.png


Pokud skládací mega bin pro čerstvé ovoce a zeleninu vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů v oblasti skládkování a vratných obalů v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: skládací mega bin pro čerstvé ovoce a zeleninu, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like