Skládací objemné plastové paletové koše

Skládací objemné plastové paletové koše

Plastové paletové boxy se doporučují, pokud přepravujete těžké zboží. Dopravci je přivítali jako jeden z nejlepších produktů na trhu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací objemné plastové paletové přihrádky


1210E detail pics_副本

  • velikost 1200x1000x810mm

  • materiál HDPE, hmotnost 43kg

  • statické zatížení 4t, dynamické zatížení 1t

  • záruka 3 roky, standardní barva šedá


Doporučujeme paletové boxy


Plastové paletové boxy se doporučují, pokud přepravujete těžké zboží. Dopravci je přivítali jako jeden z nejlepších produktů na trhu.


Paletové boxy nabízejí skvělou alternativu k jiným formám skladovacích kontejnerů a lze je použít při přepravě výrobků po zemi, po moři nebo vzduchem.

8001

Skládací zásobník na palety je speciálně navržený kontejner, který slouží k přepravě a skladování výrobků. Základna kontejneru je obecně stejná jako paleta a při skladování je uložena přímo na paletu.


Skládací paletové přihrádky jsou určeny pro použití s vysokozdvižným vozíkem, pokud jsou umístěny na paletách, což usnadňuje vykládku a nakládání výrobků. Paleta pod ní také pomáhá snížit riziko poškození nádoby.

box

Další možnosti standardního skladování nejsou vhodné pro paletu. To může způsobit problémy s nerovnoměrným rozložením hmotnosti při nakládání nebo přepravě palety z jednoho místa na druhé. Vzhledem k tomu, že skládací přepravky na palety jsou určeny pro palety, jsou skvělou volbou pro všechny sklady nebo obchodní prostředí.

555

Pokud se skládací objemné plastové palety koše uspokojí váš požadavek, vítejte na velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů vratných a vratných zásobníků v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Prosíme Vás, abyste si mohli užívat našich kvalitních produktů a služeb.
Hot Tags: skládací objemné plastové palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like