Automobilový průmysl Používá skládací velký kontejner

Automobilový průmysl Používá skládací velký kontejner

Tato skládací krabička s držáky laberu je sestavena na dlouhých stranách a krátké straně, umožňuje také otevírání dvou výklopných dveří, snazší převzetí některých dílů, je vhodná pro použití v automobilovém průmyslu
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Automobilový průmysl používá skládací velký kontejner


Skládací kontejnery na sypké materiály jsou základem automobilového a výrobního průmyslu. Tyto kontejnery usnadňují generální opravy dílů na montážní lince a jejich přesun po dodavatelském řetězci. Ventilované skládací kontejnery na sypké materiály se také široce používají v zemědělství pro polní sklizeň, zpracování potravin a Použití skládacích velkoobjemových kontejnerů je téměř nekonečné, a proto tolik společností potřebuje robustní velkoobjemové kontejnery, které jim zajistí hladký chod.


8

Dodáváme skládací velký kontejner& šarže paletových krabic pro automobilový průmysl Montaplast, kontinentální atd. v Indii a export do Bombaje, Chennai atd. s CO.


PoložkaSkladování autodílů využívá skládací paletovou krabici
velikost1200x1000x1000mm
materiálHDPE
statické zatížení4t
dynamické zatížení1t
zatížení regálu500 kg

5

Tato skládací krabička s držáky na dřevo je sestavena na dlouhých stranách a na krátké straně, umožňuje také otevírání dvou výklopných dveří, snadnější uchopení některých dílů, je vhodná pro použití v automobilovém průmyslu.


QQ图片20170703115224_副本

Skládací kontejnery na volně ložené látky jsou také důležitou součástí mnoha strategií dodavatelského řetězce s nulovým odpadem, které nahrazují jednorázové a jednorázové výrobky. Naše skládací plastové kontejnery pro volně ložené látky lze také recyklovat, jakmile dosáhnou konce své životnosti, což je zelené řešení pro všechny společnost usilující o snížení své uhlíkové stopy.

Hot Tags: skládací velký kontejner pro automobilové použití, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit