Automobilový průmysl Používejte skládací velkou nádobu

Automobilový průmysl Používejte skládací velkou nádobu

Tato skládací krabička s lavicovými držáky jsou sestaveny na dlouhých stranách a na krátké straně, lze také otevřít dvě upínací dveře, jednodušeji si vzít některé části, je vhodná pro použití v automobilovém průmyslu
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Automobilový průmysl používá skládací velkou nádobu


8

Dodáváme skladatelné velké kontejnery a palety palety pro Montaplast, Continental atd. Automobilový průmysl v Indii a export do Bombaji, Chennai atd. S CO poskytoval.


Položka Automatické ukládání součástí používejte skládací paletu
velikost 1200x1000x1000mm
materiál HDPE
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t
zatížení racku 500kg

5

Tato skládací krabice s lahvinovými držáky jsou sestaveny na dlouhých stranách a na krátké straně, lze také otevřít dvě upínací dveře, snadněji oddělit některé části, je vhodná pro použití v automobilovém průmyslu.


QQ图片20170703115224_副本

Pokud automobilové použití skládací velký kontejner splňuje vaše požadavky, vítáme velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů v oblasti skládkování a vratných obalů v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Bezplatné užívání našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: automobilové použití skládací velký kontejner, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like