Automobil používají velké skládané velkoobjemové kontejnery

Automobil používají velké skládané velkoobjemové kontejnery

Základové výztužné žebra a boční stěny spojené s sloupovými sloupovými sloupky umožňují bezpečnou stohování až pěti vysokých (500 kg zatížení při stohování, 4 přes 1 v statickém a 1 přes dynamické).
Chat teď

Podrobnosti o produktu

průmyslové použití skládací plastová paletová krabice


1200x1000x1000 detail pics_ 副本

Položka průmyslové skládací plastové krabice
velikost 1200x1000x1000mm
hmotnost 55kg
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t


Základové výztužné žebra a boční stěny spojené s sloupovými sloupovými sloupky umožňují bezpečnou stohování až pěti vysokých (500 kg zatížení při stohování, 4 přes 1 v statickém a 1 přes dynamické). A automobil používají velké skladatelné kontejnery pro přepravu volně ložených kontejnerů, které se dají stohovat a skládat, což je snadné pro zpáteční dopravu.


Tyto skládací paletové krabice dodávají zásilky Ford, Thyssen krupp, Continental atd. K ukládání automobilových dílů s certifikátem ISO SGS.


56

  • Držáky štítků jsou sestaveny na dlouhé a krátké straně.

  • Náhradní díly jsou k dispozici k výměně.

  • Základna: Dno plného obrazu všech snímků

  • Paluba: Pevné

  • Boční stěny: Pevné

  • Obal: Cestovní čepice

  • Velkokapacitní zásobníky jsou ideální pro automobilové komponenty, ložiska, hardware, průmyslová zařízení, kovové součásti,

  • plasty a pryžové součásti, pryskyřice a prášek a nástroje

99

1) Vyrobeno z HDPE, kyselinovzdorné, odolné proti povětrnostním vlivům, proti korozi, prachu a vysoké intenzitě

2) se 3 spouštěcími nožičkami nebo 9 nožním dnem, k dispozici pro ruční zvedáky a vysokozdvižné vozíky, skládací, stohovatelné

3) Mějte rozumné použití pro balení sollid, kapaliny, prášku a pastovitého materiálu, jako jsou díly pro automobily, oděvní látky, kovový prášek apod.

4) Být široce používán v oblasti vědeckých a tiskařských strojů, strojů, automobilových dílů, chemického průmyslu, potravin, farmaceutických lékařských, skladů. Supermarketové obchody, plantážnictví a průmysl akvakultury atd.


Hot Tags: automobilové použití velké skládací kontejnery pro volně ložené látky, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like