Automobil Použití skládací skládací plastové přepravky

Automobil Použití skládací skládací plastové přepravky

skládací paletové krabice jsou široce používány hlavními výrobci a dodavateli automobilů v Evropě, Americe a Asii Tichomoří pro místní i mezinárodní dodavatelské řetězce
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Automobil používá skládací skládací plastovou přepravku


1200x1000x1000  detail pics_副本.jpg


položka automobilový průmysl používá skládací koše
velikost 1200x1000x1000mm
hmotnost 55kg
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t


skládací velkoplošná krabice byla vyvinuta pro snížení nákladů na přemísťování prázdných kontejnerů, zlepšení bezpečnosti výrobků a zvýšení stability nákladu. Čtyřcestný přístup k vysokozdvižnému vozíku zvyšuje flexibilitu manipulace a zvyšuje bezpečnost produktu.

skládací paletové krabice jsou široce používány hlavními výrobci automobilů a dodavateli automobilů v Evropě, Americe a Asii Tichomoří pro místní a mezinárodní dodavatelské řetězce.


Dodáváme také tyto skládané plastové koše pro Ford, Thyssen krupp atd. Automobilový průmysl s certifikátem SGS.


1200x1000x1000  detail pics.jpg

Pokud automobilové skládací skládací plastové přepravky vyhovují vašim požadavkům, vítáme velkoobchodní prodej kvalitních výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů v oblasti skládkování a vratných obalů v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: automobilové použití skládací skládací plastové přepravky, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like