Hromadná přihrádka velikosti australské palety

Hromadná přihrádka velikosti australské palety

velikost: 1162x1162x790mm, hmotnost: 51kg, statické zatížení 4T, dynamické zatížení 1T, 4 způsoby vstupu pro vysokozdvižný vozík a ruční výtah, odvětrávný a pevný styl je volitelný
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Hromadná přihrádka velikosti australské palety

DSC_0924_副本.jpg


Velikost1200x1000x810mm
MateriálHdpe
hmotnost/ objem43 kg/ 700l
dynamické zatížení4t
statické zatížení1t

MegaBin je původní australský paleta velikosti hromadného zásobníku. Vyrobeno z potravinářského polypropylenu a polyethylenu s vysokou hustotou, překonává bezpečnostní očekávání jako přední plastový koš s ohleduplným designem.


MegaBin, certifikovaný podle požadavků materiálů SGS Plasty pro použití v potravinách, je ideálním řešením pro pohyb, manipulaci a maloobchod s vysoce výkonným ovocem a zeleninou. Se zaoblenými rohy / hranami a hladšími vnitřními povrchy zabraňuje MegaBin poškození výrobků a chrání kvalitu cenného zboží.


Paletový kontejner MegaBin, který je kompatibilní s většinou zařízení pro manipulaci s kontejnery, je k dispozici v různých provedeních pro servis různých aplikací.

image.png


apple skládací paletový koš navržený tak, aby se snadno vešel do regálu skladových palet, je schopen jej přemísťovat z místa na místo vysokozdvižnými vozíky nebo paletovými zvedáky.

zemědělství hromadné skládací plastové paletové nádoby mají jasné výhody ve srovnání s obvyklým jedné cesty a jednorázových protějšků.


OBRÁZEK POŠTOVNÉHO:


image.pngimage.pngHot Tags: australský paleta velikosti hromadného koše, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit