Austrálie Standardní velikost skládací velký kontejner

Austrálie Standardní velikost skládací velký kontejner

Australská standardní paletová krabice byla navržena pro sběr, ošetření, zpracování a skladování čerstvé zeleniny.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Austrálie standardní velikost skládací velký kontejner

1162 detail pics_副本.jpg


Položka australský skládací koš
velikost 1162x1162x790mm
hmotnost 48kg
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t
HDPE Austrálie standardní paletová krabice, která poskytuje velkou pevnost a odolnost proti poškození nárazem a vynikajícímu výkonu při extrémní teplotě. -40 ° C až + 70 ° C.


Australská standardní paletová krabice byla navržena pro sběr, ošetření, zpracování a skladování čerstvé zeleniny. Velký objem, hygienická kvalita, snadné vyjímání ze strany a odnímatelná boční deska (uzavřená nebo odvětrávaná) činí kontejnery tou nejlepší volbou pro toto odvětví.


Austrálie plastová paletová krabice Zemědělství a zejména pěstování a zpracování ovoce a zeleniny je velmi náročný obchod.


801.jpg


Pokud je standardní velikost australské skládací velkého kontejneru vyhovuje vašim požadavkům, vítáme velkoobchodní prodej kvalitních výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů v oblasti skládkování a vratných obalů v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: austrálie standardní velikost skládací velký kontejner, čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit