Zemědělské skladování Velký kontejner

Zemědělské skladování Velký kontejner

1.size: 1200x1000x810mm 2. hmotnost: 43kg 3. objem700L 4. vysokozdvižný vozík 4stupňový vstup 5. zatížení: 4tony
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Zemědělství skladování velkých kontejnerů


vysoce kvalitní skládací krabička popis:

E 箱


Velké skládací plastové krabice

1200 * 1000 mm použitý skládací plastový paletový přepravník

Standard ve zpracovatelském průmyslu. Polyetylénové konstrukční pěny odolné oleje, chemikálie a   vlhkost a poskytuje hladký a snadno čitelný interiér. Tyto plastové kontejnery nastavují lištu pro průmyslová odvětví, jako je automobilový průmysl, spotřebiče a elektronika pro přepravu dílů nebo komponentů a manipulaci v průběhu procesu.

 

Plastové kontejnery jsou vyrobeny z polyethylenového plastu s vysokou hustotou pro dlouhou životnost. Nabízí skládací design pro snadné skladování a přenositelnost. Velkoobjemové kontejnery nabízejí čtyřcestný vstup pro větší ovládání při manipulaci. Plastové skládací kontejnery pro přepravu volně ložených látek mohou být uloženy bez stohování pro větší stabilitu a bezpečnost. Strukturovaná konstrukce z pěnové hmoty nabízí zvýšenou pevnost a podporu. Koše, toty a kontejnery se snadno čistí. Barvy jsou černé, modré nebo šedé. Rozměry a hmotnostní kapacity se liší podle jednotlivých modelů. Kontejnerové víko pro objemné balení se prodává samostatně. Chrání obsah před poškozením prachem a nečistotami pro vyšší spolehlivost.


ee.jpg

Doplňky pro velké skládací krabice jsou následující: 1. Kryt kartové desky (typ krycí desky krytu krabice, aby se předešlo znečištění prachu. Neovlivní to stohování krabic s plastovými kartami, pokud je opatřena kartou (2) kryt krabice kartové desky (design krytu krabice je obrácený, více uzavřený.) Nejen stohování plastových kartonových krabic může být není ovlivněno, ale je také lepší stohovací efekt paletových krabiček. Přátelské tipy: váhu nelze naložit na kryty kartotéky


těžké průmyslové paletové krabice

E load.jpg

plastová velká krabička:

paleta box_ 副本 .jpg

组图 3.jpg


Pokud zemědělské skladování velkých kontejnerů vyhovuje vašim požadavkům, vítáme velkoobchodní prodej kvalitních výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců plastových palet a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: zemědělství skladování velkých nádob, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like