760 mm automobilová skládací plastová paletová skříňka

760 mm automobilová skládací plastová paletová skříňka

Automatické ukládání dílů pomocí skládací paletové palety je pečlivě zhotoveno z lehkého plastu, pohodlné dveře na dvou stranách umožňují snadný přístup k obsahu jednotky, a to i v případě, že se jedná o střední část stohu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

760mm Automobilová skládací plastová paletová krabice


QQ图片20180629144152_副本.jpg


velikost 1200x1000x760mm
materiál HDPE
hmotnost 39kg
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1tAutomatické ukládání dílů pomocí skládací paletové palety je pečlivě zhotoveno z lehkého plastu, pohodlné dveře na dvou stranách umožňují snadný přístup k obsahu jednotky, a to i v případě, že se jedná o střední část stohu.


Skládací velkokapacitní skříň vychází z osvědčeného výkonu stávajících objemových kontejnerů. Je speciálně navržen tak, aby snížil náklady na přemístění prázdných kontejnerů při současném zajištění maximální ochrany produktu a stability nákladu.


Skládací plastový zásobník vychází z osvědčeného výkonu stávajících kontejnerů pro volně ložené látky. Je speciálně navržen tak, aby snížil náklady na přemístění prázdných kontejnerů při současném zajištění maximální ochrany produktu a stability nákladu.

QQ图片20180705114509_副本.jpgJe-li 760mm automobilové skládací plastové paletové krabice splňuje vaše požadavky, vítejte na velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů v oblasti skládkování a vratných obalů v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: 760mm automobil skládací plastová paletová krabice, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like