Velkoobjemový skládací paletový kontejner

Velkoobjemový skládací paletový kontejner

Plastové paletové kontejnery jsou nejvhodnější bedny pro skladování a přepravu. Proto nabízíme velké plastové boxy a paletové boxy, které jsou nejlepší pro skladování sypkého zboží, ovoce a zeleniny nebo jiných podobných potravin. Naše boxy jsou k dispozici v několika rozměrech a typech, abychom poskytovali pohodlné služby.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

hromadný skládací paletový kontejner


Hromadné skládací paletové kontejnery 0010010 nbsp;jsou mimořádně velké, vyhovuje požadavkům průmyslu. Vzhledem k tomu, že jsou kontejnery pro velké objemy s patkami palet pouze to, že je řešení skladování velmi rozšířená. Tyto paletové boxy lze snadno zvednout pomocí vysokozdvižného vozíku a přicházejí s nohama, kolečky nebo smykem.


Skladujeme řadu plastových paletových krabic, pro které jsou skvělé, pokud jde o úsporu cenného prostoru. Tyto konkrétní krabice jsou snadno stohovatelné a pomáhají šetřit prostor kolem slušného povrchu skladu. Navíc skládací krabice 0010010 nbsp; pomáhají šetřit náklady na přepravu prázdného balení. Jako skládací / skládací kontejnery se skládají, když jsou při přepravě prázdné. Naše skládací kontejnery mají otevírací dveře, které umožňují snadný a rychlý přístup k uskladněnému zboží - ideální pro skladování kabelů a zobrazování zboží v obchodech. Odvětrávané paletové boxy umožňují cirkulaci vzduchu, což je zvláště užitečné při skladování zboží podléhajícího rychlé zkáze, jako jsou ryby, ovoce a zelenina.


Naše paletová přepravka předává tři základní vlastnosti, které jsou silné, odolné a hygienické. Je velmi důležité mít čistou a hygienickou krabici, protože se používá pro skladování potravin. Plastové paletové kontejnery jsou ideální pro řadu aplikací, kde je hlavním problémem hygiena. Naše úložiště krabic je navrženo s hladkými povrchy a zakřivenými rohy a je bez nečistot. Což se snáze čistí a zároveň chrání obsah před poškozením a není časově náročné. Naše dostupné produkty zahrnují pevné nebo větrané, na běžcích nebo nohou a také zajišťujeme víka pro naše volně ložené kontejnery.


Funkce:

Silná - rovnoměrná, vysoká hmotnost

Odolný - dlouhodobý a méně náchylný k poškození

Hygienické - vhodné pro použití v potravinách.

Nebude se zdeformovat, hnilobit ani absorbovat vlhkost jako dřevo.


Specifikace:


Typ: Skládací paletová krabice
Materiál:PP / HDPE; Dle požadavku zákazníka (300 ks MOQ);

Typ vstupu:

4cestný

Handlift:

Dostupný

Čistá hmotnost:

0010010 nbsp; 42. 5Kg ± 3%


Rozměry (mm)

Nosnost

(tón)

POČET / Kontejner

(ks)

LWHDynamickýStatickýStojan20 & # 39; GP40 & # 39; GP40 & # 39; HQ
0010010 nbsp; 12001000 & nbsp; 0010010 nbsp; 810 0010010 nbsp; 4. 0 0010010 nbsp; 1. 0N / A 0010010 nbsp;1162 detail pics_副本

QQ图片20180815184045_副本Pokud kontejner skládací palety vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů velkých objemných kontejnerů v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma, abyste si mohli užít naše kvalitní výrobky a dobré služby.
Hot Tags: velkoobjemový skládací paletový kontejner, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like