Skládací plastová paletová krabička 1162 mm

Skládací plastová paletová krabička 1162 mm

Skládací plastové paletové boxy jsou vyrobeny z polyethylenového plastu o vysoké hustotě pro dlouhou životnost. Má skládací design pro snadné skladování a přenositelnost. Hromadné kontejnery nabízejí vstup do čtyřcestné vidlice pro větší kontrolu při manipulaci. Plastové skládací kontejnery na sypký materiál lze stohovat bez regálů pro větší stabilitu a bezpečnost. Velikost 1162 * 1162 mm je určena pro australský trh.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací plastová paletová krabička 1162 mm

Skládací plastová paletová krabice je krabice, která se používá pro skladování a přepravu produktů. Spodní část krabicové palety má stejné rozměry jako paleta, což je plochá plošina, na které sedí produkt. Velikosti palet jsou standardizovány a je k dispozici několik různých velikostí.


Jsou navrženy tak, aby se dobře hodily pro vysokozdvižné vozíky, což usnadňuje nakládku a vykládku při expedici produktů. Umístění palety pod produkt zajistí, že vysokozdvižný vozík nepoškodí produkt. .


Plastová paletová krabička má stěny, které se skládají a leží naplocho na dně krabice. Výhody těchto paletových boxů, pokud jde o úložný prostor, náklady na balení a dopravu, opětovné použití.


Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polyethylenového plastu a na konci své životnosti mohou vyrábět nové plastové výrobky, je recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí. Proto jsou vhodné i do hygienických prostor.


Pokud jde o velikost plastové paletové krabice, je určen pro australský trh. Protože jejich velikost kontejnerů není obvyklá.


Vnější rozměry 1162 mm (š) x 1162 mm (d) x 790 mm (h)
Vnitřní rozměry 1090 mm (š) x 1090 mm (d) x 580 mm (h)
Vedlejší možnosti Možnost pevných nebo větraných jednotek
Jednotková hmotnost 48 kg
Stohovatelnost Ano
Dynamická nosnost 1T
Statická únosnost 4T
Kapacita L 700 l

1162 3

QQ图片20191015164536

89

Pokud 1162 mm skládací plastová paletová krabice vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů velkých objemných kontejnerů v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: 1162mm skládací plastová paletová krabice, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like