pracovního koše

- Nov 20, 2017-

pracovní krabici

 

stručný úvod

Skladové části - krabice, také nazývaná součástka, je vhodná pro skladování a použití malých dílů, materiálů a kancelářských potřeb v továrnách a kancelářích. Široko používaný v strojích, automobilech, domácích spotřebičích, lehkém průmyslu, elektronice a jiném průmyslu, může být kyselý, alkalický, olejový, netoxický, bez chuti. Může být použit pro potraviny, čistý a pohodlný. spravovat.

 

Jeho přiměřený design, kvalitní, vhodný pro tovární výrobu v dopravě, distribuci, skladování, oběhu, zpracování a další aspekty. Krabice komponentů může být spojena s různými logistickými kontejnery a stanicemi pro různé příležitosti skladu, výrobní místo, v oblasti řízení výroby je stále důležitější pro většinu podniků, které pomáhají dokončit komponentní krabici univerzální , integrované řízení skladovacího prvku je nezbytné pro výrobu a cirkulaci podniků s moderním řízením logistiky.

 

Absorpce povrchu plastových dílů je nižší než 0,01% a vlastnost odolná proti vlhkosti je dobrá. Plastové díly pracují při teplotě -30 ° C až 70 ° C.

 

Správa barvy, zásuvka barvy se čtyřmi možnostmi barev, lze uložit zásuvku označenou názvem a specifikacemi zboží, zlepšit efektivitu řízení.

11.14-1.jpg C