Když stolice a zavazadla plastový kbelík do migrujících pracovníků Jarní Festival magické zbraně

- Jun 20, 2017-

"Jsem si koupil lístek, stolice je velmi problematické, je lepší ve skutečnosti přinést plastová nádoba, kryt víka může sedět." Pan Dong řekl reportérům, dvě barvy sudy jsou mu v dekorace když speciálně vlevo, nemohou instalovat pouze drobnosti, ale i jako lavici, velmi dobře.

"Tento kbelík je také odolnější, obvykle používá doma." Pan Tung řekl. Reportér viděl, hlavně dát instantní nudle a nějaké občerstvení, k dispozici jsou ručníky, zubní kartáčky a další hygienické potřeby.

V železniční stanici náměstí, reportér viděl, že většina migrujících pracovníků přinese bílé plastové sudy, s méně než jeden nebo dva, další desítky.

"Před koupí lístek, byly stojící nebo sedící v uličce, často se probouzí s bolestmi zad." Je to velmi praktické na plastový kbelík, který může ležet i sedět. "Starší sestra Wang řekl, bílá plastová nádoba stala vracející migrujících pracovníků Jarní Festival" kouzelnou zbraň.

Reportéři ze stanice vlaku řekl reportérům, plastové sudy se staly standardem migrujících pracovníků v posledních letech. Plastové sudy a zavazadel, přes bezpečnostní, žádné nebezpečné položky lze nalézt na auto.