Klasifikace detekce zásobníků

- Dec 15, 2017-

Standardní kategorie


Podle materiálu podložky používejte stůl, vidlici, vidlice a rozdělení struktury, existují různé typy zásobníků. Zvláště u některých příležitostí, které vyžadují rychlý provoz, díky vysoké účinnosti a bezpečnosti práce s paletami mnoho zemí také vyvinulo řadu základních pojmů týkajících se palet.


Řada speciálních podnosů, jako jsou skleněné nádoby z plochého skla, pneumatiky pro zásobníky, podnosy a dlouhá paleta palet a tak dále.

Je to kvůli tomu, že typ zásobníku má širokou škálu aplikací a výkyvných spojů, účinnost manipulace s materiálem, skladování, transport a balení a další aspekty logistiky, a to jak ve střední poloze, mají velmi důležitou soudržnou funkci , takže i když je zásobník jen malý spotřebič, jeho velikost je jádrem velikosti balení, velikosti oddílu a velikosti kontejneru. Pouze standardní palety, rozhodnutí o obalech, nákladní auta, vlaky, kontejnerová skříň a nejrůznější specifikace velikosti a řady mohou nejlépe ztělesňovat manipulaci s materiálem, racionální a efektivní skladovací, přepravní a balicí operace. Velikost palety se navíc vztahuje také na velikost nákladní jednotky. Velikost kontejnerové přepravní jednotky a velikost buněk souvisejících s obaly, nákladními vozy, železničními nákladními automobily, sklady a regály, rozměry kanálu, dokonce i při výstavbě struktury nákladní logistické infrastruktury, jako jsou železniční stanice, přístavy, terminály a další místa nakládky a vykládka, nakládka a vykládka Standardní velikost manipulačního zařízení. Takže v jistém smyslu, standardizace zásobníku, a to nejen pronájem palet, distribuce palet a recyklace předpoklad, ale také realizace determinanty manipulace s materiálem, balení, transport a skladování operační mechanizace a automatizace. Bez jednotné velikosti palet ani série standardů příslušných zařízení, zařízení, zařízení a nástrojů založených na paletách lze racionalizaci místní logistiky dosáhnout pouze a racionalizaci celé logistiky nelze dosáhnout. Z tohoto důvodu, jednotné standardní palety, aby se maximalizovaly náklady na logistické náklady, je přirozené stát se společnou touhou logistického průmyslu.


Nicméně vzhledem k tomu, že velikost palety ovlivňuje ekonomické zájmy různých regionů a skupin zemí, je sotva možné dosáhnout v krátké době rovnováhu zájmů na paletách. Některé velikosti palet, které byly zavedeny v některých regionech a zemích, byly nedosažitelné kompromisy a koncese. Tímto způsobem mají standardy ISO jednotné celosvětové přepravní palety velké obtíže a nakonec mohou být realizovány pouze v příslušných regionech a zemích 1 200 mm x 1000 mm, 1200 mm x 800 mm, 219 mm x 016 mm (tj. 48 palců × 40 palců), 140 mm × l 140 mm, l 100 mm x l 100 mm a 1067 mm x l067 mm atd. V normě ISO 6780 "Kompatibilní se všemi hlavními rozměry a tolerancemi univerzálních plochých palet" se nachází 6 typů specifikací palet, které se staly společným mezinárodním Standard

托盘检测.jpg