Kouzelný způsob kufru - aby cestovní ruch z elitářství na popularitu

- Jun 20, 2017-

První cesta byla patentem pro vyšší třídu, protože měly peníze na to, aby si najali zaměstnance, aby jim pomohli nést jejich zavazadla. V 18. století evropské mladé elity často přenášely zavazadla s několika služebníky na cestách a bylo pro tyto bohaté turisty mnohem méně výhodné spoléhat se výlučně na pomoc vrátných a hotelových služebníků, než na jejich osobní služby.

Koncem devatenáctého století byla lidská doprava velmi rozvinutá a cestovní ruch se stala populární. Do roku 1900 je počet lidí zapsaných do švýcarských hotelů miliony ročně a britské pláže mohou přilákat stovky tisíc návštěvníků v létě. Cestovní ruch už není luxusem pro bohatý.

Kufr se právě začal naplňovat prázdnotou, ale brzy se stal symbolem cestování. Na 20-ti stránkovém velkoobchodním ceníku v roce 1897 "Slovo" kufr "se objevil jen dvakrát, v tradičním krabičce v roce 1907 se v tradičních krabicích vynořila stránka, kufr a taška s kulečníkem a malá cestovní taška a asi 40% reklam v roce 1911 se týkalo kufrů. Je třeba zmínit, že tyto katalogy pocházejí ze Severní Ameriky, kde přistěhovalci jsou velmi velké a většina přistěhovalců v minulosti není bohatá, potřebují mít vlastní majetek z Evropy do Severní Amerika.