Zpracování materiálů

- Dec 28, 2017-

Zpracování materiálů

Nejprve plast

Jednoduché zpracování, snadné čištění, vhodné pro vnitřní použití. Když je venku, existuje požadavek na materiál: není snadno stárnout.

Za druhé, nerezová ocel

Venkovní použití nebude deštěm narušováno, ale existuje možnost, že ho zloděj ukradne.

 

Za třetí, keramika

Keramika je synonymem pro špičkové produkty. Keramická nádoba je snadno čistitelná, ale také vysoká povrchová úprava. Poskytněte vysoce kvalitní pocit.

Za čtvrté, dřevo

Dobrá struktura a snadná koordinace prostředí.

Pět, cement

Jeho výhody jsou pevné, není ukraden žádný problém (mnoho nerezových odpadků ve městě bylo ukradeno)

Šest, celulóza

Na čínských osmi místech olympijských her, které používají takový odpadkový koš, nalepené na "keramické", "plastové", "nerecyklovatelné" a vytištěné slovy "Good Luck Beijing". Tento obnovitelný papír je velmi silný a velmi ekologický. V hale je asi 140 takových odpadkových plechovek.

Sedm, kovový

Kovové odpadky, obvykle z oceli, s vysokou životností, ale také mohou být později recyklovány. Nevýhodou oceli je snadné hrdzavění, obvykle nejprve odmašťovat rzi a pak malovat, aby se zvýšila antikorozní vlastnosti oceli používané venku.

Osm, ocelový dřevo

Ocelové rámy, dřevo venku k vyzdobení, ale také užitečné plastové dřevo nebo zelené dřevo namísto masivního dřeva.

Devět, FRP

Skleněná vlákna z umělé hmoty vyztužená skleněnými vlákny, obvykle s vysokou kvalitou skleněných vláken a dováženou pryskyřicí, syntetická vysoká pevnost, odolnost proti korozi, kyselé a alkalické, proti stárnutí, vystavení slunci pod deformací, anti-UV, snadno se čistí, , Odolný a trvanlivý, odtrhávací lopatka bez krádeže a recyklační hodnoty.

 

Nové

Barvitý

Barevný odpad je vzhled barevné koše. Unikátní vzhled, jemné zpracování, povrchová úprava technologie galvanizace,

Tam stříkat. Barevné barvy: Zelený bronz, červený bronz, bílá hvězda, černá hvězda, červená bronzová bicolor, voskování a další barevné.

Indukce

Indukční odpad pomocí ovládacích prvků čipů, infračervených detekčních zařízení a mechanického a elektrického pohonného systému.

Antistatický odpadkový koš

Antistatický odpadkový koš

Dokud je objekt blízko oblasti snímání, kryt se automaticky otevře. Když objekt nebo ruka opustí snímací oblast po dobu několika sekund, kryt se automaticky zavře. Není potřeba externí napájení. Baterie je napájena a spotřeba energie je nízká. Kombinace infračerveného snímání a mikropočítače, složená z nádherného zjednodušeného vzhledu koncepce indukčního klopu, flexibilní a pohodlné, bez ručního nebo nožního, můžete snadno smést. Navíc je hygienická a spolehlivá, čímž účinně zabraňuje kontaktním infekcím.

Automatická komprese

 

V roce 2009 se objevila nová generace košů, která jsou malá, ale mohou zabalit až osmnásobek množství odpadu než tradiční odpadkové koše v tradičních odpadkových plechovkách. Tento běžně známý jako "žaludek král" dumpster, vypadá jako poštovní schránka. Obecný odpad může zpracovávat asi 181,6 litru odpadu, ale "král žaludku" může skladovat celkem 1 362 litrů odpadků najednou. Jinými slovy, čističe každodenně sbíraly odpadky a teď je sbírají jen jednou týdně. Sběrače odpadků, které využívají energii slunce jako zdroj pohonných zdrojů, jsou automaticky komprimovány tak, aby se snížila velikost odpadu o osm a tím "jíst" 1 362 litrů odpadu. Dalším znakem odpadu "krále žaludku" je plně uzavřená dvoudveřová konstrukce, která zabraňuje přetečení zápachu, krásné a bezpečné a dokonce ani myši a další malé zvířata nemohou vstoupit. Horní část zelené, žluté, červené světla, resp., Lze nainstalovat, naplnit polovinu, naplněné, takže uživatelé na první pohled.

 

Otevřete cestu

Otevřete dva, odkryjte typ krytu

Krok na krytu

Indukce (infračervené)

Nemá přímý kontakt s odpadem, je velmi hygienický. Pokud jde o domácí použití, může být jedním náhodným pohybem otevřené víko.

垃圾桶3.jpg