vymezení plastových palet

- Oct 19, 2017-

Odstraňování palet


Paleta jako důležitá manipulační, skladovací a dopravní zařízení v rámci logistického provozu a podpora používání vysokozdvižných vozíků v moderní logistice hraje obrovskou roli. Zásobník přináší do moderního logistického průmyslu se hlavně odráží v přínosech, které lze dosáhnout v oblasti ochrany zboží, specifikace balení zboží a standardizace a výhodou logistiku a obchodní tok, také známý jako palety palet, překližka.


Tácka podle role, přinejmenším dvě, zásobník pro mluvené angličtině, mísa z rýžových misí umístěná na miskách. Druhou je paleta používaná v logistice. Jako denní zásobník, dát nějaké nádobí, misky, atd. Paleta na logistiku, podle materiálu, účel, stůl, vidlice vidlice způsobem a rozdělení struktury, zásobník má mnoho typů. Zvláště při některých příležitostech, které vyžadují rychlou obsluhu, protože efektivita provozu zásobníku je vysoká, bezpečná a stabilní, míra využití se zvyšuje.


Existují různé typy palet, překližka s dřevěnými palety, fumigační podnos, podnos do čtyř. Dvojitý zásobník. Evropský standardní zásobník. Evropská norma CP3. Čtvercový můstkový podnos. Singl. Dvojitá překližková podložka pro překližky. Dvojitý fumigační zásobník. Číslo. Silná překližka. Oboustranný plastový zásobník. Modrá plastová podnos se svastikou Ou. CP3.12KGS černý matný černý plastový zásobník. Kromě toho existuje paleta speciálních palet, plochých skleněných palet, palet určených pro pneumatiky, palety dlouhých palet a palet určených pro bubny a tak dále.


Typ:

(1) ploché palety. Plochý zásobník je téměř synonymem pro zásobník, pokud zásobník obecně odkazuje na plochou paletu, neboť palety jsou nejpoužívanější a největší počet univerzálních nejlepších. Plochý zásobník lze rozdělit do tří typů.

(2) sloupová paleta. Paleta sloupců je rozdělena na dva typy: pevný typ a odnímatelný typ

(3) paletové palety. Krabicová paleta je podnos se čtyřmi bočními deskami, z nichž některé mají střechu a některé mají střechu

(4) paleta kol. Ve srovnání s paletovou paletou a paletovou paletou má paleta kol na spodní části menší kolečka.


Způsob použití:


  1. správné používání obalového podnosu by mělo být kombinováno na paletách a mělo by se přidat odpovídající balení a balení, pohodlná mechanická manipulace a přeprava, manipulace, skladování a přeprava tak, aby vyhovovaly požadavkům.


2. kvalita zatížení

Hmotnost každé palety by měla být menší nebo rovna 2 tunám. Pro zajištění bezpečnosti přepravy by těžiště zboží nemělo přesáhnout 2/3 šířky palety.


3. stohování

Podle druhu palety nákladu, kvality a velikosti podnosu rozumně určuje zboží na stohování palety. Míra využití plochy palety by neměla být nižší než 80%.

11111111_副本.jpg