plastová paletová krabice pro skladování potravin

- Nov 03, 2017-

Klasifikace plastových paletových boxů


Plastové bedny podle struktury jako:

1. Jeden styl (karta desky a box je připojen jako celek).

2. Kombinace stylu (spodní část desky karty, horní část odnímatelné stěny).

3. Skládací vzorek, spodní držák a skříňka na stěně skříňky, prázdná skříň lze sklopit dovnitř a výrazně snížit úložný prostor při prázdné skříňce.

2-(5).jpg

Integrované plastové bedny

Velké plastové bedny používají vysokou rázovou houževnatost HDPE (nízkotlaký polyetylén s vysokou hustotou) jako suroviny, uzavřené bedny a bedny na mřížce pomocí technologie vstřikování, konstrukce výrobku na podnos a krabici jako celek. Typ, zvláště vhodný pro podporu použití vysokozdvižných vozíků a ručních vozíků, flexibilnější a pohodlnější obrat.

Velké plastové uzavřené přepravky a velké bedny z plastu mohou být také založeny na skutečném použití volitelného příslušenství:

A. pryžové kolo (obvykle každé kartonové nakladané 6 gumových kol, pohodlný a flexibilní pohyb).

B. Víko kartonové krabice (víko je navrženo jako obrácené tlačítko, více uzavřené, nejenže neovlivňuje stohování mezi plastovými bednami, ale i stohovací efekt beden). Tipy: Nelze přenášet váhu na víko kartonové krabice.

C. vodní tryska (ve velkých uzavřených bednách pro skladování tekutých předmětů, snadné ukládání tekutých předmětů odstraněných z uzavřené krabice navržené odvodňovací zásuvky, design humánnější).

Velká skládací bedna

Velký skládací karton je navržen tak, aby snížil úložný prostor a náklady na logistiku v prázdné krabici navržené pro logistické produkty, skládací přepravky v posloupnosti uzavřených přepravovaných přepravovaných výrobků (dynamická 1T, statická zátěž 4T) Konzistentní konstrukce, materiál HDPE pěna silnou rázovou rázovou houževnatostí . Velká skládací skříňka je obklopena čtyřmi bočními panely různých velikostí a podložkou jako boky, které jsou navrženy na bočních dveřích. Celkem bylo sestaveno dvacet jedna komponent a současně bylo použito dvanáct forem.

Výhody plastových beden

Výhody plastových velkých přepravníků:

1, krásné výrobky Životnost, tvrdost, vysoká chemická stabilita, netoxická a bez chuti je nejlepší volbou pro logistické a skladové podniky.

2, životnost plastových beden než dřevěná krabice asi 10 krát delší.

3, plastové přepravky než stejný typ dřevěných beden a kovových krabic mnohem lehčí váha, použití integrovaného lití tak při manipulaci a přepravě lepší výkon.

4, plastové přepravky mohou být kdykoliv omyty vodou, krásnou a dobrou ochranu životního prostředí.

5, může být široce používán pro tekuté a práškové skladování obratu zboží, široce používaný. Široce používán v ropě, chemikáliích, farmaceutických obalech a potravinách používaných ve všech oblastech života.