plastový kontejner na hromadné zásilky horký v USA

- Nov 23, 2017-

Skládací hromadné kontejnery
Skládací skladovací koše, skládací přepravní koše, skládací přepravní kontejnery

Skládací hromadné zásilky vám pomohou dosáhnout maximální úspory místa, když jsou používány v uzavřené smyčce nebo v provozu s volně loženými kontejnery . Při úplném zvedání se sklápěcí hromadný nákladní vůz v průmyslovém standardu vyšle do přívěsu ve výšce 3 a v případě, že se vaše skladatelné kontejnery pro přepravu volných kontejnerů zhroutily, dodají 8 přívěsů vysoko. To je to, o čem se využívá krychle a naše skládací paletové kontejnery jsou klíčem k maximálnímu využití vašeho přiděleného prostoru. Zákazníci s ekologickým zaměřením již nevyžadují vyměnitelné obaly ze dřeva nebo lepenky. Místo ekologických firem chtějí opakovaně použitelné / vratné obalové řešení a máme tato řešení. Přestaňte odesílat své peníze na pozemek výplně spolu s vaší spotřebou kontejnery pro balení volně ložené . Opětovné použití / vratné / udržitelné kontejnery pro hromadné volání nejenže udržují vaši investici živou, ale umožní vám dosáhnout značných úspor, které můžete nalévat zpět do spodního řádku.

Od nárazníků až po panenky Barbie jsou našimi skládacími hromadnými kontejnery ideální obalové kontejnery pro zajištění vynikající ochrany při přepravě a / nebo skladování zboží. Základna vysokozdvižného vozíku zabudovaná do našich průmyslových kontejnerů pro přepravu volně ložených látek umožňuje snadné přemísťování pomocí vysokozdvižného vozíku nebo zvedáku na palety. Tyto velkokapacitní boxy byly navrženy s ohledem na ergonomii; od hladkých rohů až po zadní úsporné dveře pro snadný přístup a nastavení objemu / objemu nádoby pouze ~ 10 sekund.

Jak dlouho vydrží naše opakovaně použitelné skládací koše ? Vzhledem k tomu, že naše skládací plastové kontejnery pro volně ložené látky jsou všechny součásti, je opravování probodnuté boční stěny nebo poškozené základny jednoduché. Jednoduše, abychom vám představili možnou životnost těchto obalových kontejnerů , máme zákazníka, který v našich systémech má více než 15 let své vratné skládací schránky a stále má v provozu přibližně 90% svých původních sypkých zásobníků s pouze příležitostnými drobnými opravami.

RTP opakovaně použitelné / vratné Udržitelné kontejnery pro hromadné balení pomáhají ukládat obsah peněženky a našeho prostředí.

blob.png

To je náš bin:

foldable steps.jpg