Použití plastové krabice

- Nov 06, 2017-

Flexibilní stohování dvou nebo několika krabic nahoru nebo dolů.

Skříňová logistická skříň s nakloněným stylem (může odpovídat konkávní valgusové krabici použité v krabičce při skládání), charakteristiky tohoto typu logistické krabice mohou snížit skladovací objem v kontejneru, pohodlný obrat logistiky při návratnosti. Všimněte si, že pokud použití tohoto logistického boxu v horní a dolní dvě skříňky nebo skříně skládané, musí být doprovázeno použití krytu skříně může být skládaný.

Dislokační vzorek v logistické krabici kombinuje výhody standardní logistické krabice a skloněné logistické krabice, nejenže může realizovat řadu boxů nakloněných flexibilně a bez dalšího příslušenství může pomoci vyprázdnit vnořený zásobník, může také snížit objem skladování a obrat logistiky obratu a náklady.

účel

Antistatická plastová skříň, nazývaná obalová krabice s elektronickými součástmi, široce používaná v strojích, automobilovém průmyslu, domácích spotřebičích, lehkém průmyslu, elektronice a jiných průmyslových odvětvích, odolná vůči kyselinám a alkaliím, je netoxická a bez chuti, na čisté, pohodlné, úhledně naskládané obrobené části, které lze snadno spravovat. Jeho přiměřený design, kvalitní, vhodný pro tovární logistiku v oblasti přepravy, distribuce, skladování, oběhu, zpracování a dalších vazeb. Antistatická obratová krabice s různými logistickými kontejnery a stanicemi pro různé příležitosti sklad, výrobní závod, řízení logistiky je stále důležitější u většiny podniků, univerzální, integrované řízení antistatické obratové krabice k dokončení logistického kontejneru, je nezbytná pro výrobu a cirkulaci podniků s moderním řízením logistiky.


112.jpg