Typ palety

- Jun 20, 2017-

(1) Plochá paleta. Plochá paleta je téměř synonymem pro palety, pokud se jedná o zvedací plošinu, obecně se jedná o ploché palety, protože použití plochých palet nejrozsáhlejší, použití největšího počtu, nejvhodnější univerzálnost. Ploché palety mohou být rozděleny do tří typů.

(2) Válcová paleta. Zásobník sloupů je rozdělen na pevné a odnímatelné dva typy, základní struktura zásobníku je 4 úhlu

K dispozici je ocelový sloup, horní konec sloupku může být spojen s nosníkem, tvoří rám. Hlavním úkolem zásobníku sloupů je podpora podpěr pilířů vzhledem k hmotnosti stohu, druhá je zabránění tomu, aby se palety, které byly na zboží umístěny v dopravním a nakládacím procesu, objevily ve fenoménu hromady.

(3) paletového typu. Paleta palety je paleta s bočními deskami, z nichž některé mají horní střechu a některé mají střechu. Krabice má pevný typ, typ skládání, může vykládat tři druhy. Okolní deska má desku, typ mřížky a síťový typ, proto se paletová krabice s plotovým typem nazývá také klecová paleta nebo skladová klec. Ochrana paletových boxů je silná, může zabránit zhroucení stohu a poškození, může být naloženo speciální tvar nemůže stabilizovat stohování zboží, použití široké škály.