paletová krabice

- Nov 16, 2017-

paletová krabice

Vlastnosti karet:

1. polyethylen s nízkou hustotou (HDPE) vstřikováním, kyselina, odolnost proti zásadám, odolnost proti úniku, odolnost proti nárazu, vysoká pevnost.

2. dno může být "Chuan typ", "devět noh" struktura, mechanický nebo ruční vysokozdvižný vozík čtyři směry mohou být provozovány, snadno uložit, stohovatelné, lze použít k instalaci kol.

3. zatížení, stabilní chemické vlastnosti, vhodné pro velké farmy, barvicí pole pro tisk, elektrolytická továrna, továrna na cigarety, potravinářská továrna, kožená továrna, obalový obal výrobku.

4., široký sortiment obalů, vhodný pro nakládání nebo upínání desek pevných, kapalných, práškových, pastovitých a jiných materiálů.

5, krabice využívá jednu technologii vstřikování, návrh výrobku na paletu a skříňku jako celistvý celek, zvláště vhodný pro podepření vysokozdvižných vozíků a použití ručního nosiče, kartová deska je flexibilnější a pohodlnější.

Plastové kartonové krabice se široce používají při tisku a barvení textilu; výroba strojů; auto díly; potravinářské podniky; nápojové podniky; skladová logistika; supermarketové obchody; chovatelský průmysl; chovatelský průmysl.

 

Výhody plastových velkých paletových boxů:

1. Životnost plastové krabice je asi desetkrát delší než životnost dřevěné krabice.

2. Plastové paletové krabice jsou mnohem lehčí než stejné dřevěné krabice a kovové krabice a jsou tvarovány v jednom těle, takže jsou lepší při manipulaci a přepravě.

3. Plastové krabice kartonové desky lze kdykoli vyčistit, krásné, ochrana životního prostředí je dobrá.

4. Užitný vzorec může být široce používán pro ukládání desek tekutých a práškových předmětů a je široce používán.

solid box 1.jpg