Vstřikovací proces

- Jan 03, 2018-

Injekce

Vstřikování je způsob výroby průmyslových výrobků. Výrobky jsou obvykle vstřikováním pryže a vstřikováním plastů. Vstřikování může být rozděleno na způsob vstřikování a lití.

Vstřikovací stroj (označovaný jako vstřikovací stroj nebo vstřikovací stroj) je termoplastický nebo termosetový plastový tvarovací materiál vyrobený z různých tvarů plastových výrobků, hlavní tvarovací zařízení, vstřikovací lisování vstřikovacích strojů a forem pro dosažení.


Hlavní typ

1. Gumové vstřikování: Gumové vstřikování je jakýmsi vstřikováním pryže přímo z výrobních metod vulkanizace sudů. Výhodou vstřikování pryže je to, že i když jde o dávkovou operaci, lisovací cyklus je krátký a výrobní účinnost je vysoká, výrobní proces polotovaru je zrušen, pracovní síla je malá a kvalita výrobku je vynikající.

2. vstřikování plastů: vstřikování plastů je metoda plastových výrobků, použití tlaku roztaveného plastu do plastové formy, chcete ochlazovat plastové kusy různých kusů. Existuje specializovaný vstřikovací stroj pro vstřikovací stroj. Nejběžněji používaným plastu je polystyren.

3. Vstřikování vstřikováním: Výsledný tvar je často konečným výrobkem a není nutný k dalšímu zpracování, dokud není instalován nebo použit jako konečný výrobek. Mnoho detailů, jako jsou výčnělky, žebra, nitě, může být tvarováno v jednorázovém vstřikování.


Profesionální editace nevýhod

Vstřikování je stroj, který dělá boty, pomáhá povrch po kravatě v hliníku naposledy, obecně otočným stolem přímo do PVC, TPR a dalších materiálů, tvořící jednorázovou podešví, jsou zde injekce PU (chemický název polyuretan) lisování (stroj a forma s obecnou injekcí není stejná).

Výhody: Protože je to stroj, výstup je velký, takže cena je nízká.

Nevýhody: Je-li styl a další formy více potíží, boty stereotypy obtížné, ne studené tyče boty vynikající zpracování, tak obecně vhodné pro jediný jediný styl objednávky.

Úpravy založené na procesech

● Účel, provoz a výsledek řízení teploty, tlaku, rychlosti a chlazení

● Jak ovlivňuje nastavení vstřikovacího stroje proces a kvalitu?

● Optimalizujte nastavení ovládání šroubů

● vícestupňové plnění a vícestupňové řízení tlaku; krystalizace, nekrystalizace a molekulární / vláknové řady o procesu a kvalitě

● vnitřní napětí, rychlost chlazení, plastové smrštění na kvalitě plastových dílů

● Plastická reologická mechanika: Jak proudění plastů, rozšíření a změna viskozity, vztahy mezi střižnými a molekulovými / vláknovými displacementy

● systém odlévání, chladicí systém, struktura formy a vztah mezi procesem vstřikování

9922720e0cf3d7cab1487f85f01fbe096a63a983.jpg