Vstřikovací stroj

- Jan 11, 2018-

Vstřikovací stroj

Vstřikovací stroj (vstřikovací stroj) má dvě základní součásti: vstřikovací jednotku a upínací jednotku formy pro tavení a přivádění plastu do formy. Role upínacího zařízení formy je:

1, takže forma, která vydrží vstřikovací tlak, je uzavřena;

2 je výrobek vytažen ze vstřikovacího zařízení před tím, než je plast vstřikován do formy, aby se roztavil a pak řídil tlak a rychlost taveniny do formy. V současné době jsou k dispozici dva typy vstřikovacích zařízení: šroubovací předběžná změkčovadla nebo dvoustupňová zařízení a vratné šrouby. Předběžný plastifikátor šroubu používá předem plastifikovaný šroub (první stupeň) a roztavený plast do injekční tyče (druhý stupeň).

Výhody předběžných plastifikátorů jsou konstantní tavná hmota, vysoký tlak a vysoká rychlost a přesné řízení objemu vstřikování pomocí mechanických tahových zařízení na obou koncích pístového zdvihu. Tyto síly jsou požadovány pro průhledné výrobky s tenkými stěnami a vysoké výrobní rychlosti. Nevýhody zahrnují nerovnoměrný pobyt (vedoucí k degradaci materiálu), vyšší náklady na zařízení a náklady na údržbu.

Nejběžnější vstřikovací jednotka s vratným šroubem roztaví a vstřikuje plast bez potřeby plunžru.

Typy vstřikovacích strojů jsou: vertikální, horizontální, celoelektrické, ale bez ohledu na typ vstřikovacího stroje, základní funkce dvou:

(1) ohřejte plast, aby se dostal do roztaveného stavu;

(2) aplikování vysokého tlaku na roztavený plast, který způsobuje jeho vyplnění a vyplnění dutiny formy.

Velmi nízké náklady na vstřikování

efektivní inženýrství materiálů:

1, bez regenerace tepla odvlhčování sušení: úspora více než 50%, ochrana životního prostředí (žádné emise z obnovitelných plynů);

2, šrouby silné čištění, špatné černé skvrny, aby se zabránilo

3, recyklace materiálu, cizí látky smíchané, aby se zabránilo

projekty šetřící energii:

1, vstřikovací stroj šetří:

2, barelové elektromagnetické topení: úspora 50% +

3, izolační povlak: povlak 3mm, použitý v jakémkoli místě, úspora 30% +

ultra krátký cyklus projektu:

1, zkrátit knihovní cyklus: hotové výrobky, polotovary, suroviny, vadné výrobky

2, zkrácení lisovacího cyklu, tvarování pulzním chlazením

nejnovější technologie pulzního chlazení a zařízení ke snížení cyklu chlazení formy;

1, tvářecí technologie pro zlepšení a zmenšení lisovacího cyklu. Včetně: defektů forem / defektů tvarování pro zlepšení optimalizace procesu tváření, nové testování forem a zlepšení vady, snížení rychlosti neúspěšných projektů;

2, zkracuje se pracovní doba, forma se rychle přepne

3, tvarování projektu zlepšit, zkrátit dobu provozu. Včetně: automatické / poloautomatické operace, rychlé spínání forem, manipulační operace, manipulační rychlé spínací operace, jeden stroj pro jednoho člověka, domácí úkoly pro jednoho člověka

Měděná matice

Obecná situace

Tvarované měděné ořechy lze chápat jako vložené měděné ořechy nebo vložené měděné ořechy, na trhu dnes existují různé vstřikované lisované mosazné ořechy, použití je také jiné.

zásada

Hlavním účelem měděné vložky je vytvarování výrobku do některých plastových částí, které po instalaci tvoří v plastové části účinný vnitřní závit. Způsob provozu je zahřátí výrobku zabudovaného do plastových částí nebo přímo pomocí vstřikovací formy. Vzhledem k dobré tepelné vodivosti mosazi může po zahřívání mědi vložky přitlačené do plastového substrátu rychle vytápět výrobek, aby se urychlil pracovní výkon, může být vyhřátá měděná vložka také rychle přenášena na plastové části, takže plast Obvod otvoru změkčuje a rychle zatlačuje výrobek do otvoru. Při použití vstřikovací formy se měděná vložka tepelně vstřikuje do plastové části. Vzhledem k procesu vylisování vnějšího průměru je měděná vložka vytvořena s určitým třením a skusem a síla s měděnou vložkou, takže měděná vložka může být upevněna dovnitř, aby nemohla spadnout.

použití

Výrobky jsou široce používány: mobilní telefony, notebooky, různé plastové skříně, komunikace, mikromotory, počítače, elektronika, elektronika, hračky, hodinky a hodiny, osvětlení, motocykl a další průmysl.

Typy

Dnešní typy jsou: CNC počítačové díly automobilů, matice mobilního telefonu, razící matice, tavné ořechy, horké ořechy, vložené matice, ultrazvukové matice, injekce ořechů, vložené matice, měděné šachty, měď, měď, měď Shi, standardní šroubové matice, jako jsou dvacet kategorií, desítky tisíc specifikací.

surovina

Mezi hlavní patří: šetrné k životnímu prostředí měď, H3604 mědi, Japonsko 303 nerezová ocel, 24C snadné železo železo, hliník, ocel.

注塑机.jpg