Kontejner s vysokou přepravou a stohováním s připojeným víkem

- Apr 20, 2018-

Kontejnery Qingdao CNPlast chrání skladované produkty před prachem a vlhkostí, zejména při přepravě, a zároveň udržují obsah v bezpečí. Vyrobeno z vysoce odolného polypropylenu pro potravinářský průmysl a dostupného v různých velikostech, každá nádoba má integrální, dvojitě zavěšené víko, které je uzavřeno. Pokud se jedná o bezpečnost, nabízíme také bezpečnostní uzávěry pro větší klid.


image.png

Jsou-li prostory nadstandardní, jsou tyto kontejnery ideální, po uzavření je možné skládat až šest vysokých a když jsou prázdné, mohou být navzájem vnořené, což ušetří až 75% výšky. Všechny kontejnery jsou standardně modré a navíc je možné je zakoupit také s výběrem různých barevných víček, skvělé je-li požadováno barevné kódování, které poskytuje rychlý a jednoduchý způsob identifikace produktu bez nutnosti otevírání kontejneru. Kontejnery mají možnost přidat čirý plastový štítkový držák, který pomáhá identifikovat produkt.

image.pngimage.png


Připojené kontejnery jsou skvělé pro skladování, přepravu a distribuci, kanceláře, sklady a garáže, jejich použití je nekonečné.

image.pngJako další funkci nabízíme také personalizační službu pro firemní loga.

image.png