Metoda čerstvého exportu Coprinus comatus

- Jun 20, 2017-

Sklizeň a třídění. Optimální doba sklizně Coprinus comatus používaná k exportu čerstvého chovu je houbařský pódium, to znamená, že houbový obal je těsně zabalen s houbovou stopkou, houbový kroužek nebyl uvolněný nebo jen uvolněný, houbové tělo je 6- 7 minut zralé. Speciální velkoplošná kopřiva koprinus výška sklizně 15-20 cm, obecná odrůda výšky sklizně 8-15 centimetrů. Sbrané od velikosti kuřecí stehna houba oddělené místo, světlo pečovat, aby se zajistilo, že houba tělo neporušené, houba nohy s nožem z nerezové oceli řezné čisté, čisté. Nepožadují půdu, žádné nečistoty, žádné rozbití, obsah hub v květu o 90% nižší.

Dehydratace je mokrá. Vývoz čerstvého Coprinus comatus se přepravuje vzduchem a mořem. Obsah vody ve vzduchových houbách je nižší než 90%, obsah vody v mořských houbách je 65% až 70% a povrch tělního hřibu nemůže být vrásčit kvůli dehydrataci. Aby byl obsah vody Coprinus comatus v souladu s požadavkem na vývoz, houbové tělo by mělo být dehydratováno a mokré, metoda je: 1. Metoda dehydratace studeným vzduchem: Houba s kuřecími nohami se rozšiřuje pomocí dmychadla studeného vzduchu, takže že čerstvé kuřecí stehno ztráta hub vody dosáhnout standard. 2 Metoda sušení Dehydratace: Nejdříve se čerstvé houby kuřecí stehny roztírají na suché, ručně dotýkají trochu sušené pečicí pece, takže obsah vody splňuje požadavky čerstvých hub z čerstvých hub, zabraňte pečení příliš suchému. 3. Metoda dehydratace sušení při nízkých teplotách: Zvyšte 1 odvlhčovač ve skladu s vysokou teplotou, snižte vlhkost ve skladu, poté zapněte ventilátor chladicího zařízení a nechte suchou kuřecí nohu suchou až na standardní obsah vody.

Balení. Obsah vody v čerstvých houbách kuřecích nohou Podle velikosti houbového těla do plastové skříňky, každá krabice čistá hmotnost 500 gramů, utěsněná krabička v ústech, vložena do chladicího kartonu, každá krabička 10 krabiček nebo 20 krabic. mohou být také použity v jednoduchém obalu, tj. s čerstvými vaky, každý sáček do houbového kuřecího nože 5 kg nebo 10 kg, aby se vzduch ve sáčku, těsně v ústech. Do pěnové krabice, pěnové krabice mimo karton, utěsněnou krabičku v ústech.

Doprava a export. Zabalený Coprinus komatus by měl být organizován a vyvezen včas. Nemůže být včas mimo obal houby by měly být umístěny v chladném úložišti nebo kolem 0 Shan prostředí s nízkými teplotami, doba skladování obecně nemůže překročit 3 dny, jinak hloubka hloubka těla barvy, houba zvládnout incision černění, pokles kvality, ovlivnit prodej.