plastová paleta výhoda-1

- May 17, 2018-


Správný způsob použití plastových palet

 

 

Aby bylo zajištěno použití plastových palet 1-(1).jpg po dlouhou dobu pls odkazují na následující požadavky:

l 1.vyhněte se slunečnímu záření, aby nedošlo k stárnutí plastů, zkraťte životnost.

 

l 2. zakázané zboží hodené z vysokého místa v plastové paletě. Přiměřené určení zboží na paletě. Zboží umístěné rovnoměrně, nezaměřují stohované, přesazené stohování. Přenášení palet těžkého zboží by mělo být umístěno na rovné ploše.

 

l 3. Zakázala plastovou paletu z vysokého místa do pádu, vyvarovala se násilného nárazu způsobeného zlomením palety, prasknutí.

l 4.Při práci s vysokozdvižným vozíkem / ruční / hydraulickou vidlicí vidlice vytrhněte otvory na vstupní stranu co nejvíce, vidlice je zcela zasunuta do vnitřní palety, po hladkém zvedání palety pak změňte úhel. Vidlicový prick nemůže zbalit stranu palety, aby se zabránilo rozbití palety, popraskání.

 

l 5.pro paletový regál musí používat paletu. Nosnost podle konstrukce paletových regálů zajistěte, aby nedošlo k přetížení.

l 6.Plastický průtok palet na výrobní lince, výrobní linka by měla běžet hladce. paleta by měla být umístěna uprostřed linií, na obou stranách by neměly být žádné překážky, aby se zabránilo překážkám háček, vypouštěcí palety, což způsobuje poškození palety.

 

l 7. Spotřebiče by měly být přísně v souladu s plastovou paletou za podmínek (dynamické zatížení, statické zatížení, police) a používat plastovou paletu.