Plastová úložná stěhovací krabice

Plastová úložná stěhovací krabice

Plastové přepravky jsou ekologickou alternativou k typickým kartonům a mohou se pochlubit i některými dalšími velkými výhodami. Jsou silnější, robustnější a snáze stohovatelné než vaše typické kartonové krabice a během přepravy se nepoškodí únikem ani hrbolatou jízdou. Navíc není nutná žádná balicí páska a krabice jsou obvykle vyrobeny z recyklovaných materiálů samotných.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plastová úložná stěhovací krabice


Pohyb není vždy skvělý pro životní prostředí. Všechny tyto kartonové krabice se sčítají ai když se ujistíte, že je recyklujete správně, stále máte spoustu ne tak snadno recyklovatelných materiálů, jako jsou balicí pásky a plastové obaly. Naštěstí existuje lepší způsob, jak učinit stěhování příznivější pro planetu: plastové úložné přepravní boxy.

plastic moving boxes


Jak plastové stěhovací krabice rostou v popularitě pro tahy, tak jsou také plastové stěhovací krabice, které vám je pronajmou za poplatek (a často je vypustí a vyzvednou přímo u vašich dveří). Zde je šest z nejlepších společností pro plastové stěhovací krabice, takže můžete přeskočit lepenku a udělat lepší v prostředí dalším tahem.

Alternativou použití kartonových krabic při stěhování je použití plastových přepravek. To má oproti kartonovým krabicím několik výhod, zejména pokud máte větší počet položek k přesunu (tj. Celý váš domácí obsah). Plastové bedny jsou mnohem pevnější než kartonové krabice, takže pojmou těžší břemena. Některé další výhody jsou:


  • Jsou stohovatelné - v závislosti na typu bedny je můžete snadno stohovat nejméně 4 bedny.

  • Přicházejí shromážděni. Už žádné vzájemné lepení kartonů (a doufat, že páska nevyjde z tranzitu).

  • Mají kliky a často přicházejí s plošinovým vozíkem pro jejich pohyb.

  • Jsou vodotěsné a odolné proti úniku - pokud se tekutina dostane do bedny, bude obsažena pouze v jedné bedně.

  • I když jsou vyrobeny z plastu, představují ekologičtější variantu, protože mohou být znovu používány na neurčito, zatímco kartonové krabice mají velmi krátkou dobu používání, než je třeba recyklovat.

storage moving box


Místo toho, abyste riskovali bezpečnost svých věcí, doporučujeme pro přemísťování a skladování používat plastové přepravní přepravky. V plastových nádobách budou vaše věci trvale chráněny před vlhkostí, prachem a nepředvídanými okolnostmi. To znamená, že pokud na ně něco náhodou padne, budou chráněny robustními stěnami našich pohyblivých krabic. Navíc je můžete použít k ukládání oblečení, nástrojů, sběratelských předmětů, vybavení a v podstatě cokoli uvnitř vašeho domu, garáže nebo úložné jednotky. Pokud tedy zvolíte naše ekologické a opakovaně použitelné přepravní nádoby, získáte nejen nejlepší balicí a přepravní spotřební materiál, ale také nejlepší řešení pro skladování.

Pokud plastová úložná stěhovací krabice vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů kontejnerů s víkem v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: plastové úložné stěhovací krabice, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like