Skládací velkoobjemový kontejner na automatické ukládání dílů

Skládací velkoobjemový kontejner na automatické ukládání dílů

Skládací kontejnery na sypký materiál se používají především pro skladování, ochranu, zpracování a distribuci v automobilovém, potravinářském, elektronickém, leteckém, komunikačním, spotřebním a logistickém průmyslu. prostředek nebo vysokotlaký plyn k vytvoření strukturální pěny, díky čemuž jsou extrémně trvanlivé a dlouhodobé. Tento proces se hodí k vynikající odolnosti proti nárazu, konzistentní povrchové úpravě, součásti jsou pro prvky nepropustné a jsou také recyklovatelné a vratné, což umožňuje efektivitu nákladů dodavatelského řetězce.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací plastové paletové kontejnery pro automatické skladování dílů


Plastová rámová krabička také pojmenovaná odolná plastová krabička s víkem a paletou. Jedná se o montážní krabici, která se skládá převážně z podnosu, víka a PP listu. Délka a šířka jsou u každého typu pevné, zatímco výška je přizpůsobena. Podle produktů zákazníka můžeme také navrhnout způsob obložení obložení. Náklady na přepravu budou recyklovaným využitím podšívky i krabice ušetřeny až 30 až 80%. Široce používán v různých oblastech, jako jsou obaly, logistika, skladování a zvláště používané pro balení a skladování automobilových dílů nebo jakákoli společnost s logistickou poptávkou jej může volně používat. Poskytují také:


Vysoká pevnost, trvanlivost a nízká hmotnost


Lepší odolnost proti opotřebení a delší životnost.


Snadná montáž


Úspora místa: zmenšete 4/5 objemu


Odolnost proti nárazům

Čína-výrobce-Auto-díly-skladovací-skládací-plast

Čína výrobce Automatické skladování skladových dílů z plastových palet

Položka Vnější rozměr (mm) Vnitřní rozměr (mm) Výška Víko a paleta
Foukat Casting Injekce
1 1130 * 725 1060 * 660 Přizpůsobeno
*
2 1140 * 980 1080 * 920 * * *
3 1140 * 1140 1080 × 1080
*
4 1200 x 1 000 1140 * 940 * * *
5 1200 x 800 1140 * 740 *
*
6 1450 * 1130 1390 * 1065
*
7 1470 * 1140 1410 * 1080 *

Poznámka: * je možnost pro l id a paletu

Čína výrobce Automatické skladování skladových dílů z plastových palet

Čína výrobce Automatické skladování skladových dílů z plastových paletČína výrobce Automatické skladování skladových dílů z plastových paletČína výrobce Automatické skladování skladových dílů z plastových palet


S více než 5 miliony registrovaných fondů byla v roce 2005 založena společnost Shanghai QS Plastic-Crate Company . Zpočátku to byla malá rostoucí skupina a prodělala své úzké období. S desetiletým neustálým průzkumem na zámořském trhu se vyvinul z neznámé skupiny do renomovaného silného a sjednoceného týmu dnes.

Specializujeme se na různé plastové bedny, palety, panenky a vstřikované díly na zakázku. Zaměřujeme se na kvalitu produktů a udržujeme krok s časem, abychom zákazníkům vyhověli rozmanitým požadavkům jako vždy.

Kvalita je naše kultura, strategie Win-Win je naše obchodní politika. Jsme pouze profesionální výrobou plastových beden.Hot Tags: auto skladovací skládací velkoobjemový kontejner, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like