Naše továrna


Qingdao CNplast co., ltd je compregensive velké produkty výroba a provoz podniků. Hlavně do plastové skládací box / koše / carte / odpadkový koš / paletové dodávky a výrobu jako jeden z high-tech podnik. V současné době společnosti marketingové pokrytí sítě doma i v zahraničí, například Austrálie, Indis, Malajsie, Afrika, Evropa a Amerika. vynikající a efektivní služby s většinou zákazníků podporu a důvěru. Naše philpspphy je: ke kvalitě usiluje o přežití, pověst a značka. Naše produkty jsou široce používány v petrochemických, chemické, pivo, nápoje, potraviny, léky, tabák, drát, automobilu a jiných odvětví. Kdykoli jsme se chtějí spolupracovat s vámi upřímně a společně vytvořit lepší budoucnost, za účelem vytvoření čínské logistické branže poskytovat lepší služby.

80000.jpg


Společnost honor: 


Společnost prošel pod ISO9001: 2008 certifikace systému managementu jakosti, a prostřednictvím první evropské EN840 kontroly certifikace, ISO 14001:2004 environmentálního managementu systému certifikace, osvědčení z čínského prostředí typ značky, je postavení ředitele jednotka Čínské asociace z plastu. 


Společnost byl hodnocen jako: "Čína je nejvíce konkurenceschopnou plastové průmyslové podniky", "enterprise Číny plastikářského průmyslu" Čína známé značky ".

80.jpg